Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kék haj egy fiúnak?

Kék haj egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy mi erről a véleményetek, mit szólnátok/gondolnátok, ha meglátnátok egy kék hajú fiút az utcán.(Hasonló stílusban gondoltam, mint Jacksepticeye-nak van, csak kékben) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. júl. 30. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
extrém
2016. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Felfigyelnék rá az biztos :D
2016. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és kérhetek majd kort és nemet is? Amúgy kösz az eddigi válaszokat! :)
2016. júl. 30. 22:11
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

18L #2 voltam

amúgy a minap is láttam egy kékhajú srácot, valamiért vonzotta a tekinetem, elég szexi tud lenni

2016. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
ratyi
2016. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

nem tudnám komolyan venni. Amit a mai 15-25 éves srácok csinálnak magukból, az már nem normális. Túl sokat foglalkoztok a külsővel, többet, mint amennyit egy lánynak is szabadna, és közben semmi belső, semmi izom, és semmi IQ.

Oké, hogy trendek jönnek-mennek, meg önmegvalósítás van, de hogy önként egy ratyi bohócot csinálj magadból, az azért túlzás már.


28F

2016. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik!
2016. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt azért elmondanám, hogy sohasem foglalkoztam túl sokat a külsőmmel, csak annyira, hogy egy "átlagos" fiú legyek, eddig sohasem zseléztem a hajam, nem volt ecset frizurám, stb. Ez a kék haj is csak úgy jött, megtettszett, kipróbálnék valami újat. Amúgy meg köszönöm a válaszod 6-os, hogy kicsit részletesebben kifejtetted a véleményed!
2016. júl. 30. 22:36
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

szia

#6 vagyok

ha így van, annál kevésbé állj be a sorba!

nem tudom, hány éves vagy, de a mai világban annyi sz@r ömlik ránk a médiából, és annyira elmosódnak már a józan ész határai, hogy az tragédia. Sokan bekajálják sajnos.

Nem érdemes. Miért akarod kiprovokálni, hogy az idős nénik, bácsik megbotránkozzanak, a 30+ korosztály hülyegyereknek nézzen, a férfiak lek"cs"g"zzenek?

Minek lehetetlenítenéd el magadat? Hogy bejöjj az ízlésficamos nagyhangú tini lányoknak? mert a normálisabaknak kék hajjal nem fogsz úgyse.


(nekem lenne lányom, kék hajú fiúval tuti nem engedném el sehová)

2016. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az említett stílusban szerintem nagyon nem jó, nem is passzol, inkább igénytelen hatást nyújt. De ilyesmi tetszik: [link]
2016. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!