Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kék haj egy fiúnak?

Kék haj egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy mi erről a véleményetek, mit szólnátok/gondolnátok, ha meglátnátok egy kék hajú fiút az utcán.(Hasonló stílusban gondoltam, mint Jacksepticeye-nak van, csak kékben) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2016. júl. 30. 21:58
1 2
 11/15 opened paradise ***** válasza:
Akkor már szakállat is fess hozzá.
2016. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne :) 19L
2016. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Én undorodnèk tőle. Egy fiú ne fesse a haját, a fekete az már nagyon a határt veri,de az ilyen nagyon nem természetes színek.... undorító. A 28-as srác jól mondta, csak néhány plázak*rv@ venne észre, hogy a rivalda fényben legyen járna veled, de nem lenne hálás kapcsolat. Nagyon sok beteg divat van ma, ez pl. Az egyik. Te ne mássz bele ebbe a mocsokba.

18/l

2016. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha a lányok figyelmét akarnád vele felhívni, akkor sikerülne, de nem a jó értelemben, hacsak nem a punk lányokra buksz.Ezzel a fazonnal meg mint egy pávián, már bocsi :D Jobb a természetes haj, és arra is gondolj, hogy a suliban (ha még oda jársz) nagyon fognak vele cikizni, és ezt nem nagyon lehet eltüntetni. Szerintem határozottan ne.

15/L

2016. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem mostani kérdés, de hátha valakit mostanában is érdekel a téma. Szerintem mindenki maga döntse el, hogy mi tetszik neki és mit szeretne. Ahogy itt is láttam az előző hozzászólásokból, hogy többet foglalkozunk egymással, mint saját magunkkal. Ha valakinek a kék haj tetszik, akkor festesse kékre, ha valakinek piros akkor legyen piros. Szerintem saját magunknak kell tetszenie, másoknak semmi köze ahhoz, hogy hogy nezünk ki. Akinek nem tetszik ne nézzen a másikra, de nincs beleszólása, hogy a másik ember társa hogy néz ki, főleg ha nem is ismeri.
2018. dec. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!