Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelegedve magamma...

Nem vagyok megelegedve magammal. Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Szoval, leirva magamat pontosan.

Szoke hajam van es kek szemem, 164 cm vagyok es 45 kilo...Viszont nem tetszik magamon, csak egy-ket dolog. Talan a fenekem meg a szemem az egyetlen, amit szeretek magamon, es ennyi. Nem tetszik az arcom, pedig allitolag nem vagyok csunya... Hat, ha van rajtam pici smink, tenyleg nem veszes, de smink nelkul szerintem borzalom. A borom feher es egyszeruen pocsek, foleg az arcomon, raadasul az emesztesi problemaim sokszor az arcomon keletkeznek. Ezt nagyon sokaig alapozoval takartam, de amiota a sos viz es a napfeny kitisztitotta az arcom, csak keves korrektort hasznalok, viszont ez az allapot sem fog sokaig tartani. A hajam vekonyszalu es nem olyan dus, egy gyerekkori hajvagas miatt kicsit kevesebb a hajam (na, nem kopaszodom vagy ilyesmi, csak nem olyan dus...).. Van egy-ket jo ruham, de a legtobb olyan semmilyen. Unalmasak, pedig rengeteg van... Nem talalok egyszeruen divatos felsoket, mint amik a tarsaimnak vagy akar a legjobb baratnomnek vannak, es ez nagyon zavar... Aztan, a mellem kicsi, a legjobb baratnomehez viszonyitva talan nincs is... :( Van egy baratom, akivel tenyleg igaz szeretet van koztunk, es o mindent szeret rajtam, de csak azert, mert o igy latja... Raadasul felek hogyha meglat egy szebb lanyt, akkor maskepp fog ram nezni... A hajam alapbol hullamos, azt is vasalom, emiatt nagyon gyorsan toredezik...legalabb a szine szep. Az ekszereimet elhagytam kulfoldon, ezert most csak nagyon keves van, nem tudom hol szerezzek be... Rengeteg problemam van magammal, es nem tudom kompenzalni. Mit tehetnek?



2016. aug. 7. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Sportolj. Menj el kondizni, futni, biciklizni.

Keress egy pasit, aki minden nap elmondja milyen szép vagy.

Hidd el ezektől a dolgoktól egy kettőre megjön az önbizalmad.. ;) :)

Egyébként testalkatra én gázabbul nézek ki mint te, pontosabban 40 kg vagyok genetika miatt és tökéletesen meg vagyok magammal elégedve.

2016. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sportolok rendszeresen, jarok edzoterembe.

Van egy baratom, aki majdnem minden nap elmondja...

Es megis.

2016. aug. 7. 20:24
 3/3 gyuszko802 válasza:
Nincs veled semmi nagy baj, talán kicsit depis vagy. Tipikus tini bajok. A melled még fog nőni, nem csak 18 éves korodig, hanem még azon túl is van amikor nagyobb lesz. Nézz meg másokat, akiket szebbnek látsz...több mint a felének nincs pasija, főleg nem olyan aki minden nap elmondja mennyire szereti és szép. Élvezd ki és fürdőzz benne. Nálad sokkal kevésbé szép lányok vannak és nem keseregnek. Fel a fejjel, azt értékeld amid van...másoknak ennyi se jut :)
2016. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!