Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok magammal megelégedv...

Nem vagyok magammal megelégedve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem voltam magammal megelégedve, de kb 1 éve még rosszabb lett a helyzet. Az alakommal azelőtt sosem volt bajom (166 cm vagyok és 52 kiló). Többen is mondják nekem, hogy vékony vagyok, és nagyon szeretném ezt hinni én is, de nem megy. Egész nap csak arra tudok gondolni, hogy mit és mennyit eszem, rettegek attól, hogy meg fogok hízni,ha például táborba megyek ahol nincs mérleg szörnyen érzem magam. Félek, attól is,hogy vajon a fiúk észreveszik-e rajtam, hogy kicsi az önbizalmam, és ha igen, akkor ez visszataszító-e számukra. Ráadásul a baráti körömben a legtöbben vékonyabbak nálam, amitől szintén rosszabbul érzem magam. 1 éve tényleg szinte minden nap ettem valami csokit/chipset és vékony voltam, annak is láttam magamat, most meg már pár darab keksztől olyan bűntudatom van... És ez elrontja a mindennapjaimat, a kedvemet, elegem van már,hogy folyamatosan csak a kilókra tudok gondolni és arra, hogy elég vékony vagyok-e. Van valaki, aki hasonló problémákkal küszködik, esetleg segíteni tudna nekem?

2014. júl. 25. 18:41
 1/2 Kitti3 válasza:

Én hasonló problémákkal küszködök,de nem vagyok benn biztos hogy tudok segíteni...én magam is segítségre szorulnék...de azért leírom a történetem...

Én 170 cm vagyok és 57-62 kg között ingázok folyton. Azon aggódik mindig mit és mennyit ettem, ha túl soknak gondolom amit fogyasztok bűntudatom lesz. Azt hiszem hasonló cipőben járunk. Csak a te súlyoddal és nem lennék önbizalomhiányos..:) Amikor ráálltam kb. egy hónapja a mérlegre és azt vettem észre hogy az 57 kg-om helyett 61et mutat a mérleg...nem túlzok sírvafakadtam és azóta vagy semmit nem eszem vagy túl sokat eszem...ja és azóta nem merek mérlegre állni...mert rettegek....a legrosszabb hogy senkivel nem tudom megbeszélni... most avval próbálkozom hogy rendesen eszem és mellé folyton iszom citromos-gyömbéres vizet amiről azt olvastam hogy fogyasztó hatású.

Amúgy szerintem ne aggódj a súlyod miatt... 52 kiló? ennyivel akár modell is lehetnél :))Szóval neked nem kell aggódnod a súlyod miatt meglátásom szerint remélem tudtam neked segíteni avval hogy elmeséltem a történetem...

2014. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tetszik amit írok, de egyértelműen túl sok felesleges szabadidőd van amivel nem tudsz mit kezdeni. Mi lenne ha a hülye gondolataid helyett inkább leülnél olvasni, tanulni, játszani, akármi hasznosat csinálni?? Vagy ha már ilyen fontos a tested akkor edzeni, tornázni, sportolni is lehet.
2014. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!