Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan menők most a...

Miért olyan menők most a hamis Nike, Converse, Adidas meg az ehhez hasonló cuccok?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hogy ezeket hirdetik. De miét olyan kelendőek? Én akkor már inkább veszek eredetit.

2015. ápr. 1. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

mert mindenki tudja,hogy egy air max 45e forint,ezért státuszszimbólum.

a converse megincsak egy túlárazott dorkó,a 3e forintos változata ugyanolyan jó.

2015. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
és az eredetik miért olyan menők? a rajta lévő pipa vagy csillag miatt? :D
2015. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem nem menő, mert egyik márkát sem szeretem. meg szerintem ugyan úgy mindegyiket kínában gyártják. Én max vans-t vagy dc-t veszek és azok ki is bírnak egy jó pár évet.
2015. ápr. 1. 09:29
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Ėn most vettem Nike Air Maxot, persze csakis eredetit...:))) Ha az enyėm 42 volt nem hinnėm hogy 10-ėrt bárhol is lenne igazi...;) Kicsit gáz lenne sztem ha egy hamisított Air Maxot hordanėk...:P
2015. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy sztem azėrt 'menő' , mert nincs mėg egy olyan cipő, ami olyan kėnyelmes lenne mint a Nike Air Max, ės ez nemcsak az ėn vėlemėnyem...:DDD
2015. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Vannak a márkab*zik, akik menőzni akarnak, de nincs pénzük több(tíz)ezret kiadni egy olyan kínai vacakért, amin eredeti a márkajelzés, ezért veszik inkább azt a kínai vacakot, amin ugyan nem valódi a márkajel, de tizedannyiba kerül.
2015. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert prolik
2015. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert olcsóbb, vegyél eredetit, mindenki arra költi a pénzét amire akarja.
2015. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Azért, mer van akinek nincs pénze megfizetni az eredetit, de mégis azt akarja, hogy lássák, neki márkás cipője van.


Azoknak, akik fikáznak valamiyen márkát, saját tapasztalat:

Én speciel azért fizetem meg az eredeti Converse-t, mert nem a márkajelzés, hanem a minőség a fontos. Ebben a márkában megbízom, mert sokszor bizonyított nálam. Ellenben az nem biztos, hogy egy replika ugyanolyan jól fogja bírni.

2015. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*mert
2015. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!