Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz ez a replika cipő?...

Nagyon gáz ez a replika cipő? Lent a link

Figyelt kérdés

[link]


Ha jól tudom a Nike-nak nincs ilyen tipusa hanem adidas yeezy ez a fajta tipus vagy tevednek hogy a Nike is hasonló cipot gyart le vagy adidas koppintás Nike pipával?

Sehol se találtam a Nike-ból ilyen modelt ...



2016. márc. 14. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Húg,pont múltkor láttam valakin ilyet XD hat nagyon kineveztek magamba:D elég gaz szerintem :D akkor inkább mar egy adidas yeezy 300replika vagy pl egy Nike rosherun replika :D
2016. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De olyat sehol se talaltam:D

En nekem nincs bajom a replikakkal sajnalok ertuk kiadni 15-20ezret vagy tobbet.

Ezt megveszem 3500ert viszont most ennel en is lealltam gondolkodni hogy ez most kutya meg macska fialasa:Ddddd

Mert igy gaz h yeezy a cipo tipusa es nike pipa:Ddd

2016. márc. 14. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább ezt ne vedd meg:D vegyél inkább egy 'noname' cipőt :D ez nagyon gaz szerintem:D van dettó ugyan olyan replika,mint az eredetiek,de az is kb 15.000-20.000kozott mozog ebből a két típusból:D
2016. márc. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az gáz, hogy olcsó, hanem az, hogy drágának akar tűnni.
2016. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom lehet le kaparom majd rola a matricat 😂😂😂😂

Nekem eredeti adidas meg nike se huzta tovabb 2-3 honapnal pedig marka boltban vettem akciosan 15ert ugy 2 eve masikat 20ert sportdirectben (remelem jol irtam:D) azota sajnalok rajuk ennyit kiadni ha ugyan olyan hamar tonkre megy ... De ez tenyleg gaz pedig vannak jo replika cipok de ez mindent visz😂😂😂


Koszonom amugy az oszinte valaszokat:D

2016. márc. 14. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:
A cipő nem lenne gáz, de a nike jel nagyon bénán van rajta. Meg a hátulján az a címke is ritka bénán néz ki. Ha noname lenne vagy normálisan lenne rajta a jel akkor teljesen jó lenne.
2016. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond hanem a nikenak nincs ilyen cipoje :)
2016. márc. 15. 17:09
 8/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez egy nike roshe run cipő.
2016. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen az de ha ertesz a cipokhoz akkor latni hogy ez egy adidas yeezy csak nike logo van rajta:)
2016. márc. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!