Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen táskát vigyek kollégiumba?

Milyen táskát vigyek kollégiumba?

Figyelt kérdés

Középiskolai kollégium, hétvégén haza fogok járni.

Lány vagyok, elég alacsony, így a teherbírásom nem épp táska cipelésére van kitalálva. Szerintetek milyen bőröndöt vagy sporttáskát vigyek? Melyik a praktikusabb?


2016. aug. 9. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a gurulós bőrönd a legjobb megoldás. Nekem mindenem belefért, sőt még a könyveimet is abba pakoltam így nem kellett plusz nagy táskát cipelnem.
2016. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Mégis milyen méretet érdemes vinnem?

2016. aug. 9. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Be-ki költözésre én vettem egy nagyot hétvégére meg egy közepeset de én nagyon ruha mániás vagyok ha ügyes vagy bőven elég egy kicsi is ^^
2016. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ^^
2016. aug. 10. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Heti hazajáráshoz közepes méretű gurulós bőröndöt ajánlok.

Én középsuliba hagyományos sport utazótáskát kaptam de azt nagyon nehéz volt vinni, szóval arról lebeszélnélek. Egyetemre az első években háti nagy méretű túratáskával jártam (2 hetente hazajárás), ami nekem tökéletesen megfelelt, viszont egyszer csak elszakadt a pánt rajta, valamint egy balesetem is volt, amiben sérült a gerincem, így váltottam nagy gurulós bőröndre. Mostanában a pakolandó cucc mennyiségétől és súlyától függően váltom a kettőt, ha kevesebb és könnyebb a cuccom, akkor a hátit viszem, ha sok és nehéz akkor a gurulósat. Az átlag cuccomhoz elég lenne egy kisebb gurulós is, szerintem ha lesznek akciók, akkor majd veszek egyet és azt váltogatom a naggyal.

2016. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!