Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek kollégiumba?...

Mit vigyek kollégiumba? Ősztöl gimis leszek szegeden, és koleszos. És hááát, nemnagyon tudom mit kell vinni.

Figyelt kérdés
14/L

2015. ápr. 17. 17:54
 1/3 anonim válasza:
Attól függ, milyen kolesz. Én középsulis koleszről nem tudok nyilatkozni, csak fősulisról, és mivel ott magadnak főzöl, így nekem kellett pár (nem sok, kölcsön is kérhetsz)jó főzőedény, néhány műanyag, v kevésbé értékes tányér, poharak, eszcájg, tehát kajáláshoz cuccok. Aztán mosás...mosópor, öblítő, vállfák. váltás törölköző, ágyneműt kaptunk, de vittünk azért sajátot legtöbben, + pléd/takaró esetleg, fürdéshez strandpapucsot vittünk, sima papucs, melegítő, szov. mint otthoni ruha..laptop tanuláshoz, kikapcsolódáshoz, könyv, rejtvény. Olló, pár db-os cérnakészlet+tű, varrni tuti kell :D képek, v vmi dísz, v növény, ami feldobja a szobát+enyhíti az otthonhiányt :) tisztálkodószerek, fogkefe, fogkrém, tusfürdő, sampon, + menet közben rengeteg mindenre rájössz, h kell még, vagy esetleg tök fölös itt port fogni :D
2015. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Díszt, növényt, könyvet, meg rejtvényt ne vigyél. Nem lesz időd, el leszel foglalva első héten. Sok programot szervez a koli a gólyáknak. Én fél éve kolis vagyok Szegeden, szerintem sokkal jobb, mintha bejárós lennél. Azt szabad kérdeznem melyik koliba mész majd? :) 16/L
2015. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem megírni, hogy a Karolina Gimnázium koleszába szeretnék menni.Azt hiszem az iskola legfelső emeletén van. Ja, és reggeli-ebéd-vacsora is van a menzán, tehát főzni nemhiszem, hogy fogunk. :)
2015. ápr. 23. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!