Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Változtatnom kellett volna/kel...

Változtatnom kellett volna/kellene?

Figyelt kérdés
Most így nyár vége felé haladva belegondoltam, hogy szeptembertől középiskolás leszek, és egy csomó új emberke lesz, és szeretnék jó benyomást kelteni , és jól kinézni , hogy jól tudjak majd kapcsolatokat kialakítani . Tehát az van, hogy ahelyett , hogy sportoltam volna, és formába hoztam volna magam nyáron, csak ettem és ettem. És félek, ha ilyen kövéren kezdem a sulit, akkor a fiúknál egyből frendzón leszek, és a sok szép lány közt elveszek, fel se tűnök senkinek. Szerintetek a súlyom tényleg ekkora probléma, vagy így is lehetek közkedvelt személy , és a fiúk is akarnak majd ismerkedni? :/

#külső #iskola #súly #rosszulérzem magam
2016. aug. 13. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Keppel kene
2016. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

nem egy ismerősöm van aki a ducibb lányokat bírja. Amúgy a szépség nem minden. Tényleg nem minden! Most képzelj el egy tökre csinos nőt aki kb helyesen nem tud írni, sem kommunikálni, és ott vagy te igényes emberként normális szemlélettel a világról.

Tehát oké fontosan a külső adottságok, de hosszútávon ez nem változik ugyanis a szépség múlandó. És ha ennyire zavar akkor még szeptemberig tudsz edzeni, vagy sulival is akár. Én is ezt csinálom és akinek a jelenlegi helyzetben nem tetszek az így járt :D Majd pár hónap és meglátjuk hogy fog hozzám állni.

Remélem segítettem , ha lenne még vmi írj privátban :)

2016. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Magad miatt akarj fogyni, ne mások miatt. Amúgy ettől még simán szerezhetsz barátokat, miért ne szerezhetnél? A közkedveltség más kérdés. Sosem fogsz tudni mindenkinek megfelelni, nem fog mindenki szeretni, akárhova mész. Szerintem érdemesebb inkább minőségi barátságokat kötni, nem pedig a mennyiségre menni. Nekem volt egy nagyon kövér osztálytársam aki nagyon népszerű volt, mert szivatott másokat és köcsög volt mindenkivel. Gondolom, te nem szeretnél ilyen lenni. Nyugi! Tudom, ez az időszak most stresszes, de túl leszel rajta, és könnyebb lesz. A fiúkról meg... kb. ugyanyannyi túlsúlyos lányt látok fiúkkal sétálni, mint vékonyat, szóval szerintem teljesen okés a dolog. Tiniként talán az emberek még jobban felszínesek, de ha rendes vagy a srácokhoz biztos szívesen ismerkednek majd veled. A lényeg, hogy NE próbáld megjátszani magad, mert attól csak jobban megutálnak. Legyél őszinte és jófej mindenkivel, még ha valaki bunkózni is próbál veled. Előbb-utóbb meg úgyis felnőnek, a gimi erről szól :)
2016. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezek a válaszok értelmesek voltak, szóval köszönöm, hogy szántatok rám időt!:)

Megpróbálok jófej lenni, és remélem a külsőmmel sem lesz senkinek problémája.

2016. aug. 13. 19:54
 5/6 Lakatos Janika válasza:

Szia! Ne félj a középsulitól, ne stresszelj rá annyira :) Nem hiszem hogy dagi lennél és aggódnod kellene a súlyod miatt. A srácok meg majd jönnek, lehet el se tudod majd kergetni őket :)

18/F

2016. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haha, nem lenne rossz, köszi utolsó:D
2016. aug. 13. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!