Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnek arcbol?

Hogyan fogyhatnek arcbol?

Figyelt kérdés
lassan 20 eves leszek, nem vagyok kover, 170/55 megis oan telt arcom van,mint egy kis gyereknek :( mit tehetnek ?
2008. szept. 30. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én attól tartok, hogy ha ilyen az arcformád nem sokat tehetsz. A megadott paraméterek alapján kifejezetten vékony vagy, tehát szerintem tényleg nem a kövérség miatt kerek az arcod, hanem adottság kérdése. Próbáld meg a frizuráddal ellensúlyozni, menj el egy ügyes fodrászhoz, és olyan hajat vág neked, ami optikailag nyjtja az arodat.
2008. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
biztos nagyon beképzelt vagy,ezért nagy az arcod!
2008. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagy véletlenül anorexiás? Ez a súly már kórósan alacsony.
2008. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A súlya szerintem egyáltalán nem kóros, legalábbis én 178 centihez vagyok 60 kiló általában (most nem, mert babát várok) és minden vagyok, de nem anorexiás. Van cicim, van fenekem, a lábaim sem éppen csontosak, elég izmos is vagyok. Tény, hogy testszerkezettől is nagyban függ, hogy x centihez y kiló milyen hatást kelt, de azért ez az anorexiás kijelentés elhamarkodott.

Egyébként ha gömbölyű az arcod, akkor az olyan is marad. Pontosabban ha egy jelentősebbet fogynál, akkor az arcod is fogyna, de nem szép lenne, hanem beesett, szóval ezt a verziót felejtsd el. Szerintem sokkal jobb a gömbölyű arc, mint a szögletes, néhány év múlva pedig kifejezetten hálás leszel érte, hogy emiatt fiatalabbnak néznek. Addig is frizuraválasztással valóban tudsz optikailag nyújtani az arcodon, valamint pirosító megfelelő használatával.

2008. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mért lenne anorexiás??(ezt mindig a kövérek hozzák fel akiknek nem ilyenek a méreteik) Sztem tök jó alakod lehet ne zavarjon hogy milyen az arcod mert arcból csak akkor fogysz ha máshonnan is!! Inkább okosan válassz frizurát!! szia
2008. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!