Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Így még tetszhetek akárkinek...

Így még tetszhetek akárkinek is? És hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon el vagyok hízva:( Mit tudnék tenni?


Így nézek ki:

[link]


[link]


Köszönöm szépen!


2011. ápr. 23. 12:47
1 2
 1/15 anonim válasza:
68%
nagyon semmiképp nem vagy elhízva, melledet mondjuk nemigazán látom, ha az zsíros nagyon az mondjuk már gáz. fogyókúrázz picit és nem lesz semmi gond, ez még egyáltalán nem vészes. :) ha pedig az arcod is szép akkor tényleg semmi gond ^^ plusz van akinek alapból az ilyen alkatú lányok jönnek be
2011. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Hát szerintem meg nem vagy nagyon elhízva. A hasad az egyetlen, amit kifogásolnék, mert az első képen - ne hari - olyan kissé, mint ha terhes lennél. Sok felülés, futás. Ezt tudom javasolni. Mondjuk én csak futni szoktam és az éppen elég, mivel az tényleg mindenedet megmozgatja. Persze ehhez akaraterő kell. Sok lány csak jajjog folyamatosan, hogy így vagyok dagi úgy vagyok dagi, de meg is állnak ezután. Az semelyiküknek nem jut eszébe, hogy vegye a fáradtságot és mozogjon heti kétszer kb. Bocsi, ez most kijött belőlem, nem rád értettem konkrétan, csak úgy általánosságban.


Szóval, ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor mozogj, és jobb lesz.

2011. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
áááá.... tudom hogy a 30 kilós csaj a divat... nem is írok semmit.
2011. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát tény, hogy nem vagy vékony és elég sok felesleg van rajtad, de azért nem olyan vészes a helyzet.


Kezdj el fokozatosan sportolni, ne egyél cukros, túl zsíros ételt és próbálj napi 5-6szor keveset enni. Ne sztárdiétákat akarj csinálni, hanem figyelj oda a helyes táplálkozásra. Nem kell koplalni.


Pár hónap és nagyon csinos leszel.

2011. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A 13:01-es jókat írt. A helyedben megfogadnám a tanácsát. Tény, hogy túlsúlyos vagy, de annyira nem szörnyű a helyzet. Pár hónap alatt formába hozhatod magad.
2011. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vészes a helyzet, kerülni kell a cukros/nagyon zsíros ételeket, italokat, sok zöldség-gyümölcs(most jön a nyár így jobban kívánja az ember a gyümölcsöt), napi 2l víz, sok mozgás a szabadban. De semmiképpen ne fogyókúrázz, ilyen fiatalon megárthat.
2011. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Sokaknak a vastag combú lányok tetszenek. Nekem is. 34F
2011. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép formáid vannak,egy kis sporttal formálhatnád ha van kedved. azt sem fogyás céljából hanem hogy kicsit izmosabb legyél,és ne a "zsír" legyen. amugy előnyös ruhákkal kiemelheted a szép alakod :)
2011. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én és a szép alak...köszi, ilyet is régen hallottam:)
2011. ápr. 23. 22:31
 10/15 anonim ***** válasza:
ht azért tornára vagy edzeni eljárnék a helyedben.
2011. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!