Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Húgom 12 éves, már 42-es a...

Húgom 12 éves, már 42-es a lába, pedig csak 170 centi, hova fog nőni még?

Figyelt kérdés
Vagy fiús lányok rulez? Mindig tornacsukában szaladgál, fiúkkal, focizik stb.
2008. szept. 30. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
nem attól fiús valaki mert 42es a lába és 170 cm, bár az nem túl szerencsés.elvileg a lányok 17-20éves korukig is nőhetnek, szóval elképzelhető h nő tovább, főleg ha a családban volt hasonló alkatú. de ez mind nem gond. fiúkkal lehet gondja, hogy jó magas kell majd neki, de ha mindig fiúkkal focizik, majd talál:).szerintem ebben semmi rossz nincs
2008. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A pszichológia ismeri ezt a jelenséget. Gyakran a fiús lányokat a szüleik eleve fiúnak várták/szerették volna. Húgod feltehetően még serdületlen, amint nemileg éretté válik, egy csapásra el fogja dobni a fiús cuccokat, tornacipőt, és kizárólag nőiesen lesz hajlandó öltözködni. Valami vagányság a természetében később is megmaradhat, nagyon kedves, aranyos nőcik tudnak leni amúgy az ilyenek. Magasságtól teljesen függetlenül.
2008. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát kissé emgdöbbentő egy 170 centis 12 éves...

De ha így nő, hajlamos lehet csontritkulásra, minden nap tömjetek bele valami kálciumkészítményt, mert így baj lehet a késöbbiekben


12 évesen a lányok még vagy serdületlenek, így a fiúkkal játszanak, vagy megpróbálják a felnött nőket utánozni...én azt mondom a hugod jobbhelyzetben van, mert aki már 12 évesen tangában rohangálós agyonsminkelős, össze-vissza pasizós p*csa az elég szerencsétlen...

Idővel nőiesebb lesz, de centinél többet már nem valószínű, hogy nő...

Sokféle ember van...van úgy hogy fiatalon hírtelen megnő aztán, csak 2-5 centit nő hátralevő életében...van aki egész gyermekkorában alacsony majd 14-16 évese úgy megnyúlik, hogy rá se ismersz...van aki egyenletes tempóban folyamatosan nő...mindenki más...Nem lesz valószínű, hogy lezbi lesz ha emiatt aggódsz...:)

2008. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most nagyon megnyugtattál, ezzel a csontritkulással meg a leszbiséggel :))) Utóbbi meg se fordult (eddig) a fejemben. Amúgy fiúkba szokott szerelmes lenni, persze csak plátóilag (egyelőre..) Bár a lányos cipők megvásárlása már most is egy rémálom, mi lesz, később...
2008. okt. 2. 00:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem fog tovább nőni. Kb. én is 12koromra értem el a mostani magasságomat és lábméretemet. Mondjuk én 170cm vagyok 38-39es lábbal.
2008. okt. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! 12 éves korom óta 170 cm magas vagyok, és 42-es a lábam!!! Azóta változatlanok ezek a méreteim! Most vagyok 33 éves, két kisfiú anyukája, amim nőtt, az a csípőbőségem a terhességek miatt(na, nem sokat, alapból vékony az alkatom...)

És világ életemben fiúkkal szerettem játszani, barátkozni, bulizni!

A szakmám viszont az egyik leg nőcisebb lett...

Idén van 10 éve, hogy férjhez mentem, de 17 éves a kapcsolatunk!

Úgyhogy, aggodalomra semmi okod, tök normális a húgod!!!

2008. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úhhh ..12 éves mégcsak és 170 centi??és 42 es a lába??Reménykedhetsz benne,hogy nem nő tovább.Mondjuk nagy valószínűséggel családilag örökölhette,de most van a pubertás korban.lehet,hogy ő előbb lépett bele ebbe a fázisba,és ilyenkor az ennyi idős gyerekek főleg a lányok,nagyon gyorsan,,megnyúlanak" remélhetőleg egy év múlva abbamarad a gyors növekedése.
2008. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia ez semmi én 150cm vok 16évesen fiu 36-37cipöt hordok a 14éves hugom 190cm 46 a lába 115kilo és a melléig sem érek ráadásul másfélszer akora a kárja és 10cm izom van rajta sokszor a nyakába tesz es felrak a szekrényre 10 méretel nagyobb is lába ugy hogy ez semmi.
2010. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
153cm vok 48 kilo 36 lábam hugom 195 cm magasarkuba jár igy nagyobb szokott lenni 46 lába 110 kilo és nagyon izmos .engem nem zavar multkor 1 kézel felrakot a hűtőre meg néha én vagyok a sulyzolya nem zavar.
2010. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!