Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok 167 centi és...

16 éves vagyok 167 centi és 97 kiló. Nagyon szeretnék fogyni és már egy hónapja csinálom a fogyokurát. De semmi szemmel látható eredmény, pedig betartom és mozgok is hozzá. Tudtok nekem segiteni?

Figyelt kérdés

Szeretnék minnél kevesebb idő alatt megszabadulni a túlsúlyomtól.azaz kb 50 kikótól. az ideális idő olyan félév lenne...lehetséges ez?

Mostanába megpróbáltam magam meghánytatni ..mert másba már nem nagyon tudok reménykedni... de a sós viz se segitett semmit se semmi...


2009. márc. 6. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Itt nem a hanytatason van a lenyeg ,hanem talan etrendvaltoztatas,egy egeszsegessebb etkezes,abban az esetben ha az elhizasnak nem hormonalis alapja van.Tehat probald mellozni a zsiros ,husos eteleket terj at zoldseg,gyumolcskurara de abbol se egyel jollakasig ,es napi legalabb egy ora sport(intenziv).Ja es zold tea(leveles)napi 4-5 bogre,cukor nelkul.
2009. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mit akarsz kihányni? azt írod fogyókúrázol akkor nincs mit kihánynod.


elöször is menj el egy bevásárlo központba és nézd végig az alacsony kalóriás termékeket.

nem elég hogy egyjoghurton az legyen hogy 0 % zsír, mert attol még egy halom cukrot tartlamaz. e lényeg az alacsony kalória szám.


Mivel olyan túlsúlyos vagy fiatal krod ellenére hogy ezzel a súllyal már mozogni is nehéz, én elmennék a helyedbe a házi orvoshoz és kérném hogy segítsen. Ö tudna dietetkust ajánlani, még talán a tb is állná. A dietetikus kitud neked írni egy megfelelö diétát és megszabja a heti mozgás mennyiséget.

a 100 kiló egy felnöttnek is rettentö sok, de egy tininek meg még több. Nem cikiztek eddig a többiek a súlyod miatt? Nem volt rossz érzés hogy a többiek futkároznak addig te két lépéstöl is alig kapsz levegöt.


De tudod mit az elhatározásod az egyik legjobb út a fogyáshoz. Légy kitartó, és ha nem is fél év de egy év alatt letudsz fogyni elég sokat. Ne ilyen nagy idövallumra tegyél mércét, hanem mond azt hogy 4 hét alatt fogsz 5 kilót fogyni. és ezt próbáld tartani.

2009. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
hányás azzal nem fogsz fogyni bár van rá 1 jó modszer én mikor nem akarok suliba menni akk este jó sokat eszek és 1 kávészkanál só natur az orvos egész hétre kiir szóval ha hánytatni akarod magad kaja után egy kicsivel 1 kávéskanál só natur ( ha ezt csinálod tudnod kell hogy szédülsz meg a fene majd megesz amíg nem hánysz)
2009. márc. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!