Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bal oldalon 1 lyuk, jobb 3...

Bal oldalon 1 lyuk, jobb 3 milyen fülbevalókkal lenne jó? Nektek milyen?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha csillogós budugós koveket raksz bele, az mindenképpen nagyon szép!!! Nekem sok fulbevalóm és pc-m van, én mindig cserélgetem oket! Amúgy lány vagy vagy fiú?!
2016. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lány.

Azon is gondolkodtam hogy bal 1,jobb 2 és kisebb karikákat teszek bele.Szerintetek?

2016. aug. 22. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Általában, ha egy oldalon 3 van, a másikon meg csak 1, akkor úgy szokták, hogy az első lyukakba egy párt (akár kicsit pont, akár lógósabb, vagy nagyobb karika, vagy akármi más) és az egy oldalon lévő plusz két lyukba egy pont fülbevaló párját.

Ha több van, mint 3, akkor jól néznek ki a karikák is benne, főleg ha végig van lyukasztva lentről felfelé.

Bár én pasi vagyok és nekem tágítók vannak lent, utána egyik oldalon alul van karika és pont lent, két pont fent, másik oldalon csak fent karika, pont-pont-pont formában.

De ha cserélgetem, más sorrend jön ki, más ékszerekkel.

Szóval nyugodtan rakd, ahogy akarod ;)

2016. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi^^
2016. aug. 23. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!