Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 23 eves srac vagyok egy...

23 eves srac vagyok egy kicsit mackos, valaki segitene?

Figyelt kérdés
Mostanaig minden lany a baratzonaba rakott mert mackos vagyok ezt mondtak a barataim hogy ezert! :( Most sikerult egy lannyal osszejonnom de 2het utan azt mondta legyunk csak baratok,mert megsem mukodik a kemia,es hogy tul gyors vagyok! A szakitas utan egyik ismerosommel osszejott aki egy izmos kopasz srac,es ossze is koltoztek. 3nap ismeretseg utan! Mi lehetett a gond,ha egyszer osszejott velem 2hetig de aztan megis a baratzonaba rakott!!Az hogy mackos vagyok? :/ :(

2016. aug. 23. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer összejöttetek, úgy, hogy tudta hogy nézel ki, akkor a szakítás oka nem a súlyod volt. (szerintem, de lehet, hogy csak a cdaj szórakozott vagy nem tudta mi akar)
2016. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, hogy mackós vagy akkor ideje lenne leadni pár kilót.

Nem hiszem, hogy 2 hét kapcsolat után ezért dobott volna a csaj, hiszen látta, hogy "mit vállal".

2016. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem tudjuk mire gondolsz a mackos alatt... Pl ha irnal egy testmagasságot es sulyt akkkor konnyebben tudnank megallapitani, hogy valoban egy kicsit mackos vagy mar egy kicsit elhizott vagy. Nekem pl a mackos testalkat teszik, mert a vékony fiuktol kiraz a hideg, az izmosak pedig 80% ban nagykepuek, bekepzeltek a testukre ezert hozzajuk csak egy plazacica alkat illik. Szoval szerintem ne foglalkozz azzal aki nem tudja ertekelni a belso tulajdonsagaidat csak kulso alapjan itel... Az a lany akit emlitettel pedig biztosan nem az alkatod miatt szakitott hanem azert mert csak szorakozas voltal es lett hirtelen egy masik fiu "aki szamara biztosan jobb" de ez nembiztos higy igy van ha pedig zavarta volna a testalkatod meg csak nem is szorakozott volna veled habem kerult volna... Szerintem jobb lenne ha olyan lanyok korul keresnel magadnak part aki megerto, kedves, es elfogad olyannak amilyen vagy es nem akar megvaltoztatni kivanom hogy sikerrel jarj es azt hogy az ilyen r@@bancokat keruld aki csak ideig oraig van veled aztan szakit egy madik miatt...
2016. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok csajnak bejön a mackós alkat. A baj oka inkább ott keresendő, hogy nem tudsz a csajok nyelvén. Nem ismered a lelkivilágukat, a gondolkodásukat, és ezért ne tudsz hatni rájuk.
2016. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 de akkor miért mondják a lányok, hogy nem jövök be nekik,mert testesebb vagyok. A sportos srácok,és a kigyúrt kopasz bivalyok után meg szaladgálnak. :( A barátaim,és a munkatársaim is azt mondják azért nincs nőm,mert mackós vagyok. :o :(
2016. aug. 30. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, pajti! Ha ennyire biztos vagy a dolgodban, akkor ne a billentyűzetet püföld, hanem a bokszzsákot. Vagy húzd fel azt a nyavalyás futócipőt, és hagyd el a kilóidat. Ha ez megvan, jöhet a következő kérdés.
2016. aug. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!