Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm nagyon...

A legjobb barátnőm nagyon gazdag én meg inkább átlagos, szerintetek hátrány ez egy barátságban?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném nem vagyok irigy rá, örülök, hogy tehetősebb de én nem vagyok az és néha furán érzem mikor mutogatja ezt-azt kapott és mind márkás,drága dolgok(ékszer,óra,smink), és kezdem úgy érezni lenéz picit és olyan kevésnek érzem magam, mert egy barátság nem erről kéne szóljon és amióta jóba vagyunk(2 éve) észre vettem jóval anyagiasabb vagyok énis:(


Van valaki hasonló helyzetben?:D



2016. aug. 24. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Én is így vagyok, mármint én jóval jobb körülmények között élek mint a legtöbb barátom. Az ha örülök valaminek és mutogatom vagy mondom nem felvágás miatt van még ha úgy tűnik is. Csak egyszerűen megosztják ezeket egymással a barátok. Az igaziaknak ezt tudniuk kell és hogy nem néz le senki senkit emiatt :) egyik barátnőmmel ezért lett rossz a viszonyunk, ő nem is volt igazi barátnőm mint utóbb kiderült. Ezek a különbségek néha okozhatnak kis gondokat, rossz érzést, de nem szabad igaz barátságot befolyásoló tényezővé nagyítani
2016. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan anyagi helyzetű lenne is mutogatná neked az új dolgait, a lányok ilyenek. Szerintem az a hátrány, hogy te kevésnek érzed magad emiatt, a te kisebbségi érzéseid fognak még problémát okozni.
2016. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!