Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert van mindenki elajulva a...

Miert van mindenki elajulva a lengyel csajoktol?

Figyelt kérdés
Nagyon sok lanytol es fiutol is hallottam mar, hogy mennyire jo nok, mennyire stilusosak stb. Tobbszor voltam Lengyelorszagban, most Angliaban elek, ahol nagyon sok a lengyel, de se itt se ott nem volt kedvem csajozni,mert nekem egyaltalan nem jottek be. A smink tul sok, az hogy divatosabban oltozkodnek,mint a magyar lanyok ez igaz,de nekem, mint pasinak, ha amugy bejon a lany, akkor ugyan mindegy, hogy egy szimpla farmer van rajta egy poloval, vagy ki van rittyentve, ha tetszik, akkor a korites nelkul is fog, ha meg nem,akkor a ruha se fog rajta dobni. Az arcuk meg szerintem egyaltalan nem szep, kifejezetten csunya sokszor, sminkkel vmennyire feljavitjak, de egy kezemen meg tudom szamolni hany szep arcu lengyel not lattam eddig. Az orosz, ukran lanyokhoz kepest sehol nincsenek, ok tenyleg gyonyoruek. Na meg persze a magyarok is(nem hizelges, eleg sok europai orszagban jartam mar). Ti mit gondoltok?

2016. aug. 24. 20:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!