Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom, ti hogy vagytok...

Nem tudom, ti hogy vagytok vele csajok, de nekem totál elmegy az önbizalmam az ilyen agyonsminkelt póthajas csajoktól és nagyon rosszul érzem magam egy ilyen társaságban. Tényleg az ilyen csajokra buknának a pasik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Küldesz képet?:P
2012. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
16 vagyok.....arra sztem nincsen szükség:)
2012. jan. 2. 15:01
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Én se repesek az örömtől a közelükbe,de ilyenkor mindig arra gondolok,hogy nekem legalább igazi a hajam. És igen,van olyan pasi aki erre bukik,de az avval is marad.
2012. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Nem megenni akarlak:D
2012. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem is tudom hogyan kell.xd
2012. jan. 2. 15:04
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Privátba tudsz küldeni valami elérhetőséget:P
2012. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdésed, én is így vagyok vele. A pasiknak nagy részben ilyen csajok a szexre kellenek. Hidd el így vagy szép, és maradj is ilyen :DDDDDD
2012. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de mért jó ez nekik, nemértem.
2012. jan. 2. 15:34
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Agyonsminkelt, műhajas, szőke cicababa vagyok. Csak hogy írjon a másik oldal is. Nem gondolom, hogy csak a szexre kellenék.... illetve szerintem azért nem, mert belül nem vagyok sötét... de úgy gondolom, a legtöbben a természetesebb lányokat szeretik. Abban igazad van, hogy kevésbé veszik észre őket, mert nem olyan feltűnőek. De a feltűnés nem feltétlenül pozitív dolog. Én sem azért nézek ki így, hogy a férfiaknak tetsszek. Hanem hogy magamnak. Én élvezem, hogy pl. mindig másképp nézek ki. Ezt meg smink, haj, köröm, ruhák variálásával el tudom érni. Én ebben élem ki a kreativitàsom...


De ettől ne érezd magad rosszul! A legtöbben nem ezt szeretik. Légy önmagad, nézz úgy ki ahogy te jól érzed magad a bőrödben....

24/N

2012. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 szemerey ***** válasza:
8%

A sminkhercegnőnek küldeném, aki azt nyilatkozta, hogy a természetesebb nők jobban bejönnek a pasiknak:

Te élnél olyan férfival, akinek a parókája van?

Bármikor megláthatnád haj nélkül a csupasz feje mivoltát pfúj.. Csak kell cserélni vagy mosni. És ha véletlenül elhagyja vagy lefordul a fejéről kajálás közben?: Gusztusos. :x

Lehet ha neked is leszállna a fejedről a műhajad, egy kopasz verébnek tűnnél :)

2012. jan. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!