Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki piercing témában jártas,...

Aki piercing témában jártas, annak a segítségét kérném!?

Figyelt kérdés

Tehát az van, hogy szeretnék ajakpiercinget szúratni.

Azt olvastam,hogy ha viszek piercinget, olcsóbb. Szóval venni szeretnék, de nem tudom hogy melyik a kezdő méret/típus.

Karikát szeretnék, de tudtommal csak golyóval lehet kezdeni.

Leírnátok hogy is van ez?


2010. ápr. 20. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a gond az h már én is láttam baziolcsó pc-t csak az a baj, h ha azt teszik be neked mehetsz a dokihoz is akár vmi kis fertőzéssel
2010. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Először is ahol megveszed a piercinget ott tudnak segíteni, elméletileg. Ha nem, akkor lehetőleg nagyobbat vegyél mint amekkorát szeretnél később mert valószínűleg meg fog dagadni a szád pár napig. Az mindegy, hogy karika vagy bogyó a lényeg, hogy nagy legyen. Ha te viszed akkor csak a szúrást kell fizetni.
2010. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, és kihagytam, hogy először mindenképp orvosi fémet vegyél!
2010. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudom h először orvosi fémet kell venni, de ha nagyot veszek, azt hogy szúrja át? nem az a lényeg hogy minél kisebb legyen, hogy könnyebb legyen a átszúrás, és ha begyógyult, utána rakni bele nagyobbat?

amúgy köszi a válaszokat:)

2010. ápr. 20. 18:59
 5/14 A kérdező kommentje:
* AZ átszúrás. elírtam:)
2010. ápr. 20. 18:59
 6/14 anonim ***** válasza:
nem vastagságra nagyobbat, hanem hosszra nagyobbat
2010. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jaj értem, köszönöm!
2010. ápr. 20. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:

én magamnak szúrtam (tudom erre sokan ugranak, "hogymekkorahülyevagyokfertőzéssatöbbi")


először egy nagy karikát raktam bele. igen, erre is sokan ugranak, hogy karikát nem szabad először, mert nagyobb a fertőzésveszély...

a lényeg, hogy semmi bajom nem lett. olyan lett mintha szalonban csinálták volna.


aztán miután begyógyult, vettem bele egy pici karikát, ami pont odaillik.


végülis mindegy hogy előtte veszel piercinget, és csak a szúrást fizeted ki, vagy ékszerrel együtt fizeted,nem? a végösszeg kb ugyanott van, csak annyival jobb ha piercinggel együtt fizeted, hogy a piercer tudja hogy milyet tegyen be neked kezdő ékszernek.

utána meg úgyis venned kell egy kisebbet.

2010. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsó, azért ez nem pont így van... ha te viszed az ékszert akkor nem vállalnak érte felelősséget.
2010. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

öö már megbocsáss, de hol beszéltem én a felelősségről?

komolyan nem értem amit írtál.


arról szót se ejtettem hogy milyen esetekben vállal érte felelősséget a piercer, és mikor nem.


én csak az ékszer méretekről írtam

2010. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!