Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki piercing témában jártas,...

Aki piercing témában jártas, annak a segítségét kérném!?

Figyelt kérdés

Tehát az van, hogy szeretnék ajakpiercinget szúratni.

Azt olvastam,hogy ha viszek piercinget, olcsóbb. Szóval venni szeretnék, de nem tudom hogy melyik a kezdő méret/típus.

Karikát szeretnék, de tudtommal csak golyóval lehet kezdeni.

Leírnátok hogy is van ez?


2010. ápr. 20. 18:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első, azért ez sem így van.

Mert a hozott pc-t is lefertőtlenítik, mielőtt beszúrják.

Az, hogy mehet később dokihoz, az előfordul, de valszeg azért, mert nem bírja azt a fémet.

Nekem a köldökömet 2x szúrták...

Az elsőt sajnos elrontottam én is, orvosi fémet raktak be, de mikor már lehetett cserélni, akkor vettem egy ezüstöt, amivel tönkrevágtam az egészet.

Másodjára már jobban figyeltem.

2010. ápr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"végülis mindegy hogy előtte veszel piercinget, és csak a szúrást fizeted ki, vagy ékszerrel együtt fizeted,nem? "


hát nekem azért nem mindegy, hogy vállalnak-e garanciát, vagy nem...

2010. ápr. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
csakhogy én most nem a garanciáról beszéltem, hanem az árakról. garancia szempontjából megint más a helyzet.
2010. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
de piercingnél nem azt az 1-2 ezer forint eltérést kéne nézni, hanem a te saját biztonságodat. ennyit talán megér...
2010. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!