Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki csináltatott tragus...

Luna Purdy kérdése:

Valaki csináltatott tragus piercinget Győrben a sétálóutcában levő piercingesnél? 18 éven alulinak kell hozzá engedély?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék tragus piercinget és arra gondoltam,hogy ott meg is csináltatom csak kíváncsi lennék pár ember véleményére. Pl.: mennyire fájt,hogyan csinálták, meg bármi ami fontos. Köszönöm előre a válaszokat :)

2016. aug. 28. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


18 éven alul kell engedély mindenhova.

Maga a szúrás fáj, de ki lehet bírni, mint minden más testékszer behelyezést.

Hogyan csinálják?

Lefertőtlenítik a felületet, bejelölik, közben a kiválasztott ékszert sterilizálják, majd egy csipesszel megfogják és átszúrják a jelölt pontot. Az ékszert a tűszáron visszafelé behelyezik, rátekerik a fejet, majd letisztítják.

Fontos odafigyelni, hogy az utókezelést ők hogyan mondják el.

Gyakorlatilag nagyon lassan és hosszú idő alatt gyógyul meg, a bedugós illetve beakasztós fülhallgatót egy jó ideig el kell felejtened, illetve azon az oldalon való alvást is.

Kezelni octenisepttel érdemes, de ha a testékszerező mást mond, úgy tedd.

3-4 hónapig a kezdőékszer maradjon benne. Célszerű titán száras ékszerrel csináltatni.

Nagyjából ennyi.

2016. aug. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Én 15 vagyok, ott csináltattuk többen is, és semmi engedély nem kellett :) nekem helix lett szurva, es imadom, semmi nem nott ra, profi volt teljesen :)
2017. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!