Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hazai beauty blogok közül...

A hazai beauty blogok közül melyik a kedvenced és miért? Van olyan, amit esetleg utálsz? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Régóta olvasok magyar beauty blogokat, de az utóbbi időben azt veszem észre, hogy egyre gyérebb és hiteltelenebb lett a felhozatal.

Ehssty mindig is a Pink P. felhajtója volt, amellett 30 évesen úgy vihog, meg veti magát, mint egy pszichopata. Én őt nem szeretem.

A Kialakítós csaj igénytelen minden fronton, írni nem tud, a teszttermékekért meg minden cégnél bekuncsorog.

Very Style Blog Szandra a "very style"-tól fényévekre van, nem is tudom, kit érdemes még olvasni.


Ti kiket követtek, kinek hisztek még?



2016. aug. 31. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Esztit pont azért szeretik annyian, mert önmagát adja és ő ilyen. nem mondom,hogy nekem mekkora kedvencem, de legalább egyedi és nem unja halálra az ember magát a videói vagy posztjai alatt.

Karin Dragos akit nagyon ajánlok. tényleg minőségi videókat csinál. és nagyon kedves,közvetlen. + angolul is vannak videói,azok is nagyon élvezhetők.

nekem Viszkok Fruzsi is szimpatikus, bár nem a korosztályomnak szólnak a bejegyzései, úgy érzem inkább a tizenéveseket célozza be.

mást nem nagyon követek, inkább külföldi híresebb beauty bloggereket. én azt szeretem,ha igényes,összeszedett munkát adnak ki a kezeik közül, legyen az blog vagy vlog. és erre magyarok közt nem sok példát látni, Karinon és talán Fruzsin kívül

2016. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Blogok közül nem sokat követek, csak Tindigót és Oh My Brush Vikit.

Youtuber lánykák közül nagyon sokakra fel vagyok iratkozva, de akit tényleg élvezettel követek az AvianaRahl, Szilva, Kiss Dóra, timeapepper.

Angolok közül többet is figyelemmel kísérek.

2016. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
76%
Nekem petrán ágnes a legszimpatikusabb, ő tényleg olyan sminkvideókat csinál, amiből tanulok is, nem ilyen gagyi szinten felken magára valamit, amit én is meg tudok csinálni, sőt sokkal jobban is. Ágnes sminkes, úgyhogy tud olyan infót mondani nekem, ami új. A videói kicsit unalmasak és személytelenek, de ezt betudom annak, hogy még elég kezdő.
2016. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvencem Szilva,AvianaRahl és Karin Dragos.Ők hárman de még szeretem Gabit is és mostanában Kárpáti Rebekát is követem a Jóban Rosszban sztárját, egész ügyes.


Akit nem szeretek a Viszkok Fruzsi, nekem nem szimpatikus, túl sok a reklámja sőt manapság már csak az van pedig régebb egész ügyes volt ő is, de mára már nem követem.

Persze van akit még nem kedvelek, de akkor őket nem nézem ki x-elem és azokkal foglalkozok akik számomra szimpatikusak, szerintem mindenki ezt kellene kövesse(Fruzsiról is azért tudok nyilatkozni, mert ugye mint mondtam volt idő amikor követtem).

2016. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én abszolút favoritom Bianka Brush.

Neki tényleg sminkes végzettsége van, tehát ő szakértőként végzi ezt a tevékenységet, nem pedig "önjelölt beauty guru"-ként, mint a legtöbb magyar YouTubeos.

Szép arca van, kedves, közvetlen.

Kárpáti Rebekát is szeretem nézni.

Igaz, nála vitatkozhatnánk a beauty blogger jelzővel, hiszen nem ez az elsődleges foglalkozása, más forrásokból is ismert.

Az tény, hogy sokoldalú és nagyon szép lány.

Nyitott, barátságos és egyáltalán nincs elszállva magától.

Akit kevésbé kedvelek, az Móni szépségvilága.

Mondanom sem kell, az összes videóját káromkodással akarja feldobni, illetve 20.000 Ft-os kínai cuccokat reklámoz non stop.

Alexa Kiss-t sem nagyon bírom. Kis tucat tinicsaj. A NYX versenyben sem voltak kiemelkedőek a sminkei, mégis rengetegen szavaztak rá.

Nem tud kommunikálni. Képtelen értelmes mondatokat összerakni és összefüggően beszélni bármiről.

2017. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!