Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akik otthon gél...

Lányok, akik otthon gél lakkoztok, olcsóbban kijöttök, mintha körmöshöz járnátok?

Figyelt kérdés

az is érdekelne,hogy miért döntöttetek az otthoni gél lakk mellett? sikerült elsőre?

kb hány színetek van otthon?


2016. aug. 31. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olcsóbb. Egy alap szett 10-15000 ft, a színek átlagosan 2000/db áron vannak. Időben sem kevesebb.
2016. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj körmöshöz..
2016. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem volt egyértelmű. már van szettem és csinálom is magamnak,jól szoktak sikerülni.

csak arra lettem volna kíváncsi,hogy ti olcsóbban kijöttök -e? én nagyon sokat ráköltöttem a szettre, de remélem mostmár lassan visszahozza az árát, mert első sorban spórolás miatt álltam rá át, 2 hetene mennem kellett újat csináltatni,nagyon gyorsan nő a körmöm.

itthon meg 1,5 hetente csinálom, hogy ne legyen csúnya lenövéses. de eddig mínuszban vagyok

2016. aug. 31. 20:57
 4/8 A kérdező kommentje:

30 körül volt minden nekem,mert igyekeztem a legjobb lámpát venni+ több színt.

kicsivel kevesebb,mint egy év mire nem leszek mínuszban..

2016. aug. 31. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeritnem nem lesz egy év. Nálunk körmösnél egy köröm 2 ezer forint. Ha kéthetente mennél, az 15 hét alatt 30 ezer forint. Tehát 15 hét múlva (akkor is, ha másfél hetente csinálod, ha nem csinálnád, két hetente járnál) már nullán leszel, nem? Persze új színeket lehet veszegetni hozzá, de az is megéri.
2016. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát én úgy számoltam,hogy 1500 volt alkalom és havi 2x jártam.

30 ezer volt 10 hónapra,szóval majdnem egy év:(

de igazad van, tényleg behozza, utána max a színekért kell fizetnem,ha akarok újat:)

2016. szept. 1. 07:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 10 hónapig nem veszel hozzá semmit, ami valljuk be, nem túl valószínű, akkor talán visszahozza az árát. De az is lehet, hogy addig szétreszeled a körmöd, és hagyod a francba,majd hirdeted, hogy a géllakk tönkretette a körmöd.
2016. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hosszú távon éri meg, ha csak pár hónapig használod a szettet, akkor nem.


Nekem a legjobb körmöshöz is 2,5 hetente kellett menni, mert mindig felvált, lepattogzott a körmöm, és 4500 forint körül fizettem (körömerősítéssel). Kb. 20 alkalom évente --> 20*4500 = 90 000 forint


Én Crystal Nailst vettem mindenből, az első vásárlásom 30 000 forint volt, ahhoz vettem hozzá több mint egy év alatt kb. 10 színt (20 000 ft. kb) --> még mindig csak 50 ezernél tartunk.


És ha én csinálom meg a körmöm, nem sajnálom se az időt, se az anyagot, úgyhogy 3 hetet minden további nélkül kibír a körmöm, tehát nem lesz se csúnya, se nem válik fel, se nem pattog le. Ha van valami baleset, pl. durván megkarcolom valamivel, akkor ráadásul otthon újra tudom csinálni azt az egy körmöt.


Időben én kb. ugyanott vagyok, mint a körmösnél -- én nyilván lassabban dolgozom, főleg bal kézzel, de ki se kell tennem a lábam a lakásból, és oda-vissza út nélkül nagyjából ugyanannyi idő. Viszont nem kell időponthoz alkalmazkodni, lehet sakkozni a napokkal.


Nekem nagyon megéri, mondom ezt úgy, hogy 4 évig próbálgattam a legkülönbözőbb körmösöket a plázás standoktól az elit szalonokig.

2016. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!