Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak rajtam kívül is ilyen...

Vannak rajtam kívül is ilyen kövér lányok?

Figyelt kérdés

17 éves 174 centi magas és 124 kiló vagyok. Kérlek kerüljétek ezeket a "dagadt vagy foggyá le" hozzászólásokat mert betegség miatt vagyok ilyen. És az igazat megvallva nekem semmi bajom sincs magammal csinosnak érzem magam és ÁPOLT vagyok. (ha valaki kövér attól ad6 magára:P)

És a kérdésem az hogy jár e rajtam kívül más lány is hasonló cipőben? Nem nagyon látok hozzám hasonló lányokat csak ilyen sokkal véknyabbakat.

Ja és a kövérelleneseknek mondom hogy igen meglepődnétek hogy hány srácnak bejön.



2016. szept. 2. 11:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
A leírtak alapján gyönyörű lehetsz, esetleg küldenél egy képet privát üzenetben?
2016. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!