Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan keszitsek Zselés gél...

Hogyan keszitsek Zselés gél lakkot magamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szerettem volna elkesziteni magamnak a kormom, ezert vettem uv lampat, segitett hozza vasarolni az elado csaj lakkokat igy hat elkeszitettem. A sorrend ahogy csinaltam;

- Lereszeltem a kormom

- bolyhositottam

- portalanitottam

- gombaolo folyadek

-savmentes primer miutan meg szarattak kicsit

-uv alap es fenyzsele ezutan lampa

- one step szines gel lakk utana lampa

- szinten szines gel lakk, lampa

- fedo ( crystal Nails)

- zsele fixalo( tudom h. A one step tipusura nem kell de azt mondtak h. Nm artok vele)

- korombor apolo olaj


A kerdeseim:

- jo e ez a sorrend?

-normalis e kicsit be van hajolva a korom vagyis nem vizszintes, hanem kicsit homoru alakja van pedig egyenesre reszeltem

- a lanyok a munka helyemen azt mondtak h. Olyan mint ha rendes korom lakkal festettem volna ki a kormom. Az jo vagy rossz? Tobb alapot kellett volna felvigyek? A tapintasaval nincs baj, egyenletesen van felvive

- Ti hany ujjat lampaztok egyszerre?

A helyesirasi hibakat nezzetek el nekem, illetve az ertetlenkedesem is. A valaszokat elore is koszonom szepen, tovabbi szep napot mindenkinek!



2016. szept. 5. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A one stepet nem fixáljuk, mert bemattulhat tőle.


Bőrfeltolás-kaparás kimaradt.

Igen, a géllakk úgy néz ki, mint a körömlakk. Ez a lényege. Tartós lakkozás.

2016. szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam a kaparast is csak elfelejtettem leirni. Mennyi kormot csinalsz egyszerre? Akkor ezek szerint nem baj h. Nm vastag?
2016. szept. 6. 09:14
 3/16 anonim ***** válasza:
Hígabb anyagnál van, hogy ujjanként lámpázok, sűrűbbnél simán felkenem az 5 körmöt.
2016. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom szepen.
2016. szept. 6. 14:10
 5/16 anonim válasza:
Szia. Nézd meg mindenképpen a Crystal Nails műköröm tv oldalon hogyan kell csinálni, mert ezzel így lehetnek problémáid pl miért teszel fényzselét a rétegek alá?? Körmöd, ha homorú lehet h túl van reszelve, géllakk előtt elég bufferral mattitani a körmöt! Alapnak ajánlom az easy off hardener gélt, amely meg is erősíti körmödet! Fixálás csak a legvégén a fényzselét kell pl easy off top gél. Nem lesz ezzel baj, csak tényleg nézz róla videót!!
2016. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Bocs most látom h alap és fényzselé az egyben írtál, jo az. (előző kommentelő ;)
2016. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Oke rendben , most majd a matricas variaciot szeretnem kiprobalni. Koszonom a segitseget 😉
2016. szept. 28. 17:46
 8/16 anonim ***** válasza:

a one step lakkok lényege, hogy nem kell alap és fedőlakkot felvinned.

olyan színeket vegyél szerintem,ami nem one step. és akkor kell az alap meg a fedő.

kinézetre kb olyan mint a körömlakk,csak ez fényesebb és szerintem kicsit keményebb az állaga,ha hozzányúlsz a körmödhöz. + ugye tartós,akár több hétig. szóval nem teljesen olyan mint a körömlakk. de amúgy én sem mindig tudom megállapítani,hogy ez most máson gél lakk vagy sima?

2016. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De furi. Akkor ezek szerint nm kell alap es fedo? De fixalo kell?
2016. okt. 4. 07:21
 10/16 anonim ***** válasza:

Minek szól bele olyan, aki nem ért hozzá?????

A one step géllakkokhoz nem feltétlen szükséges alap és fedőréteg, de ha használsz, akkor tartósabb. Fixálni tilos, hiszen szárazra köt, a fixálótól viszont bemattulhat. Fixáláskor a ragacsos réteget távolítjuk el a fény felületéről. One step színre is tehetsz fixálós fényt.

2016. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!