Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan keszitsek Zselés gél...

Hogyan keszitsek Zselés gél lakkot magamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szerettem volna elkesziteni magamnak a kormom, ezert vettem uv lampat, segitett hozza vasarolni az elado csaj lakkokat igy hat elkeszitettem. A sorrend ahogy csinaltam;

- Lereszeltem a kormom

- bolyhositottam

- portalanitottam

- gombaolo folyadek

-savmentes primer miutan meg szarattak kicsit

-uv alap es fenyzsele ezutan lampa

- one step szines gel lakk utana lampa

- szinten szines gel lakk, lampa

- fedo ( crystal Nails)

- zsele fixalo( tudom h. A one step tipusura nem kell de azt mondtak h. Nm artok vele)

- korombor apolo olaj


A kerdeseim:

- jo e ez a sorrend?

-normalis e kicsit be van hajolva a korom vagyis nem vizszintes, hanem kicsit homoru alakja van pedig egyenesre reszeltem

- a lanyok a munka helyemen azt mondtak h. Olyan mint ha rendes korom lakkal festettem volna ki a kormom. Az jo vagy rossz? Tobb alapot kellett volna felvigyek? A tapintasaval nincs baj, egyenletesen van felvive

- Ti hany ujjat lampaztok egyszerre?

A helyesirasi hibakat nezzetek el nekem, illetve az ertetlenkedesem is. A valaszokat elore is koszonom szepen, tovabbi szep napot mindenkinek!



2016. szept. 5. 20:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Kiprobalom fixalo nelkul is.
2016. okt. 4. 18:38
 12/16 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz azon, hogy a szárazra kötött géllakkot NEM KELL fixálni???!!! Ha már szakbarbárkodsz, legalább fogadd meg annak a tanácsát, aki 10 éve ebből él...
2016. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
"szak barbárkodsz"?! Ezt most nekem szántad? Mert ha igen és amennyiben nem tudsz értelmesen válaszolni, úgy kérlek tartsd meg a véleményed! Nem hinném, hogy alpári stílusban kérdeztem... mert Te úgy válaszoltál!
2016. nov. 15. 21:39
 14/16 anonim ***** válasza:

minden ilyen topiknál van egy műkörmös is,aki leoltja azokat,akik otthon merészelnek gél lakkot csinálni,végzettség nélkül.

nem lebecsülni akarom ezt a szakmát,de azért egy sima gél lakk nem agysebészet, kb bárki meg tudja csinálni ha utánaolvas és van minimális kézügyessége.

az építés meg a díszítés már más tészta,ahhoz aláírom,hogy kell a papír..

de a gél lakk nem nagyon dolog ..

szerintem hagyd a one steppet, inkább vegyél sima színeket és használd az alap,fedőlakkal. és fixáld.

a one step meg jó lesz,hogyha sietned kell és nincs sok időd a körmödet csinálni. de én nem használnám mindig

2016. nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad az első válaszaimat, nem voltam bunkó, segíteni próbáltam. Viszopnt, ha már segítségek kér valaki, akkor illik megfogadni a szakember tanácsát, aki minden nap ezekkel a termékekkel dolgozik, ebből él. Nem tartom bonyolult dolognak a géllakozást, attól se félek, hogy a megélhetésemet veszélyezteti, aki otthon csinálja.

Viszont ha hajtja a saját butaságát, az igenis felcseszi az agyam.

2016. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolso elotti kommentelo: 👍
2016. nov. 18. 06:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!