Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy készítsek magamnak...

Hogy készítsek magamnak egyedi pólót? (lent)

Figyelt kérdés
Van pár könyv meg sorozat, amiket nagyon szeretek, és szeretnék olyan pólókat készíteni magamnak, amin ezekkel kapcsolatos feliratok, képek vannak, de nem tudom, hogy hogy kell, hogy kezdjek hozzá. Hogy tudnék magamnak ilyen pólókat készíteni?

2015. aug. 15. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én textilfestékkel csináltam már jópár pólót. Pl. Gyűrűk urás, OUAT-os, virágos stb.

Saját magam másoltam le a mintát egy egyszerű papírra, így ezt sablonként használva csináltam meg.

Ha van egyéb kérdés, nyugodtan írj! :)

2015. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem menj el egy kézművesboltba és vegyél egy sima pólót. Vannak olyan nyomtató üzletek akik vállalnak pólókészítést. Más nemigen jut eszembe.
2015. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen pl.a kökibe is van ilyen bolt ahol megcsinálják, de ha mindenképp te szeretnéd csinálni akkor próbáld meg amit az első mondott
2015. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bár az előttem lévő ötlete jobb.
2015. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) De az a helyzet, hogy például ez a póló nagyon tetszik: [link]

De Ebay-ről nincs lehetőségem rendelni. Szóval például egy ilyen mintát hogy tudnék rányomtattatni a pólóra?

2015. aug. 15. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Keresel képet, feltöltöd egy pendrive-ra és azt elviszed egy olyan helyre ahol ilyennel foglalkoznak (plázákban jellemzően szokott lenni), de ha keresel neten is biztos találsz céget.
2015. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!