Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok? /Képpel/

Nagyon vékony vagyok? /Képpel/

Figyelt kérdés

[link]


Vállbőség(?): 86cm

Mellbőség: 79cm

Mell alatti bőség: 67cm

Derékbőség: 56cm

Csípőbőség: 85cm

Combbőség: 47cm


Mindent lemértem, amit fontosnak találtam :D



2016. szept. 9. 09:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Igen, eléggé. :/ Gondolom magas is vagy. De nincs baj, mivel 13 évesen még gyerek vagy, nemsokára már fogsz nőiesedni. :)
2016. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Vass80 válasza:
57%
Magasság, Életkor :) Egyébként neked kellene döntened ! Hogy érzed magad a bőrödben? :)
2016. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Juj, azokat elfelejtettem... 13 éves vagyok, 171cm és 44,9kg.

Amúgy meg jól érzem magam a testemben:D Futásból is én vagyok a legjobb az osztályban.

2016. szept. 9. 09:31
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Most hosszabbodnak a csonjaid.

Ha mondjuk beiratkoznál ritmikus gimnasztikára, vagy egyéb ilyen lánysportokra akkor izmosodnál is!


A csontod nő magától, de az izomzathoz enni kell és mozogni, meg aludni.

2016. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tetszik az alakod :). 13 évesen szép lehetsz, és pár év múlva bomba csaj lesz belőled :)
2016. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ritmikus gimnasztikára nem lenne időm, mert futni járok és a kettő pont egy időben lenne. Én inkább futni járok, mert tudom, hogy abba jó vagyok. :D
2016. szept. 9. 10:12
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
szerintem csinos vagy. 13 évesen az a nem normális, hogy a lányok el vannak hízva és folynak szét.
2016. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. szept. 9. 10:34
 9/21 anonim ***** válasza:
13%

saját tapasztalatból mondom, hogy ne fuss

Az nem dicsősség, ha gyorsabb vagy annál, aki a hasadig ér és 20kgval nehezebb.

Neked az egész sulis tesi semmit se ér, mert minden saját testsúlyos gyakorlat neked sokkal könnyebb.

már mindenki edz, ha korodbeli érdekel, youtube dubi anna

2016. szept. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Nekem is hasonlo adataim vannak, csak alacsonyabb vagyok (chh) es 14 eves. De szerintem ez teljesen normalis!! Nem ertem azokat, akik folyton azt mondjak, hogy hizzal, mert ez igy nem egeszseges blabla, mert en nagyon nem akarok eroszakkal valtozni es neked is ezt javaslom! Ahogy magatol tortenik ugy lesz jo. Foleg ha mozogsz. A futas nagyon jo, nem kell abbahagynod, foleg ha erzed hogy jo vagy benne. Ha jol ertem rendes edzesre is jarsz, nem csak a tesiora..es ha kulon is foglalkozol vele akkor kulonosen jo lehetsz :) ;)
2016. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!