Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok? /Képpel/

Nagyon vékony vagyok? /Képpel/

Figyelt kérdés

[link]


Vállbőség(?): 86cm

Mellbőség: 79cm

Mell alatti bőség: 67cm

Derékbőség: 56cm

Csípőbőség: 85cm

Combbőség: 47cm


Mindent lemértem, amit fontosnak találtam :D



2016. szept. 9. 09:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Csak az mondja,hogy hízz,aki kövér,narancsbőrös és irigy az alakodra :) Ha egészségesen étkezel,nem éhezteted magad,ennek ellenére ilyen az alakod,akkor teljesen rendben vagy.Én sem tudok hízni,bármit ehetek,sosem voltam még 50 kg fölött :D Sportolj rendszeresen,bár én nem a futást választanám,de neked kell tudni.
2016. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%
ha rendesen eszel és nem azért vagy ilyen vékony, mert kevés kalóriát viszel be, akkor nincs ezzel semmi baj
2016. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Igen, rendszeresen járok edzésre (kedd+péntek).

Rendesen eszek, szinte mindent. Volt, hogy egy ideig még "hízókúráztam" is. Ezalatt felszedtem kb. 0,7kg-ot :D

2016. szept. 9. 12:44
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy par centivel nagyobb a derek es csipobosegem es magasabb is vagyok,18 éves. Ezzel a méretekkel és magassággal én a helyedben jelentkeznék egy jó modellügynökséghez. Nincs veled semmi probléma,szimplan ilyen a genetikad. Az ilyen lányokon mutatnak a ruhák a legjobban is,szoval hajra! :D
2016. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Már gondolkoztam rajta... :D És köszi :)
2016. szept. 9. 19:40
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó. Szép. Emiatt nem kell aggódnod :)

Hidd el, hogy sokan irigyek :)

2016. szept. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Vass80 válasza:

Te magad is válaszoltál a kérdésre :)"jól érzem magam a testemben" tedd szokásoddá mielőtt másokat kérdezel, magaddal kapcsolatban elősször magadat kérdezd :)

Rajtad KÍVÜL senki nem tudhatja igazán mi jó NEKED. Ha tanácsot fogatsz el, azt mindig nézd meg hogy Ő mitért el az életben

,Szeretnél-e hasonló életet mint az övé :)

Ez vonatkozik minden ember testvéredre.

Szeretnék majd sokan megmondani hogyan élj,

Még ha Ők a saját életükben, nyomorultul élnek is.Ha mersz te válaszolni magadnak, és észre veszed hogy rosszul döntöttél abbol tanulsz, így lehetsz sikeres a saját történetedben, így lehetsz Egy-Én-iség


A modellségről egy észrevétel, ha megengeded : ebben az időszakban"talán" van elég feladatod, a suli, az emberek, az élet megismerése stb..

Élvezd ki a "gyermek-serdülő-kamasz" kor minden előnyét, "rá érsz még két végén égetni a gyertyát" :)

2016. szept. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kicsit még gyerekes az alkatod. 13 évesen ez teljesen normális, bőven van időd nővé érni.
2016. szept. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 10. 07:49
 20/21 anonim ***** válasza:

Bárcsak lenne ilyen alakom...de sajnos nincs

NAGYON irigy vagyok rád😒

2016. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!