Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem érzem elég szépnek...

Miért nem érzem elég szépnek magam?

Figyelt kérdés
oké, szóval kezdetnek tisztázzuk, hogy tudom hogy a szépség nem minden, meg stbstb... de mégis mindig ugy érzem hogy nem vagyok eléggé... nos, szép. hiába mondja mindenki, hogy az vagyok, ez egyszerüen nem igaz. nme tudom miért, de számomra nagyon fontos a külsö. és nem csak magamnál. tulságosan skat foglalkozom a külsöségekkel, és ezt tudom is, de egyszerüen nem tudok ellene tenni semmit. nem értem, hogy miért, de anniyra szeretnék szép lenni! még akkor is ha ez nevetségesnek tünik(igen, erre én is rájöttem). az lenne a kérdésem,hogy aki elégedett magával az hogyan csinálja? vagy hogy lesz valaki igazán szép? esküszöm az összes nöi praktikát betéve tudom, nem egy honlapot követek emi ezzel foglalkozik, de bármit teszek, bárennyire is erölködöm nem érzem magam elég szépnek. nem rondának. csak nem elégnek. bocsi hogy egy kicsit hosszu lett, és kb 20szor irtam hogy nme érzem magam elég szépnek, de már nagyon idegesit hogy ilyen vagyok, és nem tudom mit csináljak!! elöre is köszi minden választ :)

#kulcsszó #szépség #ész #vidámkacsamintástörlörongy
2016. szept. 9. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig ha te nem tudod magadról, hogy miért nem érzed magad szépnek, akkor mi honnan tudjuk?
2016. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
esetleg tapasztalat? mármint ha valaki érzett hasonlot
2016. szept. 9. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen szépséghibád van?

Ráncos vagy? Lóg a bőröd? Redős? Repedezett? Szeplős? Bibircsókos? Szőrös ott, ahol nem kéne? Kancsal vagy? Ferdén áll a szemed? Nincs szemöldököd? Összenőtt a szemöldököd? Szempilláid vannak? Hosszabbak, mint 1 cm? Hajad hullik? Kopasz vagy? Orroddal van bajod?

Kicsik a melleid? Lógnak a melleid? Narancsbőröd van? Hámlik a bőröd? Kiütéseid vannak? Indokolatlanul obíz vagy? Túl nagy a lábad? Aránytalan a tested?


Mások mondják, hogy szép vagy? Meg tudod fogalmazni, mi az a szépség? Melyik részét nem vagy képes elfogadni a testednek?


Filozófiailag egyik kedvenc megfogalmazásom: "Szép az, ami indok nélkül tetszik."

Neked valami indok nélkül nem tetszik? Mi az? Van, ami indokkal nem tetszik? Mi az?

2016. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok. Akárhányszor próbáltam csajozni, nem ment. Gondoltam biztos azért, van, mert csúnya vagyok. 187cm voltam már 14 évesen. Azóta szerencsére nem nőttem sokat. 3-4 fejjel alacsonyabb lányokkal nehéz volt ismerkedni. Mindig azt hittem, hogy azért, mert magas vagyok. Ma meg azt olvasom, hogy a korombeli lányok oda voltak a magas pasikért.

A combomat sem szerettem, mert túl vastag volt. Mondjuk azért, mert 100 guggolást meg tudok csinálni egyszerre és sokat bringáztam. De akkor még nem fogtam fel, hogy hiába szálkás a combom, túl nagy, az szép is lehet.


Az önbizalom hiány az, ami azt mondatta velem, hogy csúnya vagyok. Mert akkor volt kifogásom, hogy miért nem megy, amit akarok. De valójában nálam rosszabb kinézetű pasik is csajoztak. Úgyhogy ez ál-mentség volt.


Önbizalom. Ezt kéne erősíteni. Fejben dől el, hogy mi tetszik neked magadon és mi nem és mivel tudsz megelégedni, és mit akarsz megmásítani sminkkel, vagy más "kegyesnek vélt hazugsággal" szépséget adó eszközökkel.


Azt azért tudnod kell, hogy: "A szépség gyorsabban fakul, mint ahogy a bölcsesség alakul."

2016. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

és hát, hál istennek ezek közül egyik sincs XD 16 éves vagyok. olyan hatalmas nagy hibáim nincsenek, csak mint például a combom(na azt nagyon utálom!) meg ilyesmik. de amit a leginkább utálok magamban, az a stilusérzék hiánya. annyira irigylem azt aki belenéz a szekrényébe és kikap ezt meg azt és ugy néz ki ahogy én sohase fogok :/ de komolyan! az ilyen lányok hogy csinálják?

2016. szept. 9. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
öltözködésen nem nehéz javítani. egyszerűen mentsd le azokat a képeket netről pl, amik nagyon tetszenek, és legközelebb olyan ruhákat veszel.
2016. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!