Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki nyerte meg itt a...

Valaki nyerte meg itt a 2016-os őszi Dm Kedvencek dobozt?

Figyelt kérdés

A legújabb Dm boxra gondolok, 1 hete lett vége.

Ha esetleg megnyerted, és át is vetted, akkor leírnád pontosan, hogy mik voltak benne?

Nagyon megköszönném! :)



2016. szept. 14. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak péntektől (09.16.) lehet átvenni, addig nem tudom, hogy lehet-e tudni, mi van benne.
2016. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1


Szia!

Szerintem nem lehet tudni. Internetre is akkor teszi fel egy "átlagember" (tehát nem Dm tag, vagy ilyesmi), amikor már nincs szükségem rá. Ennyire előre nem, max. a 3. héten. :/

Bocsánat a kérdésért, de Te esetleg megnyerted a boxot? Azért gondolok erre, mert én, mint 'vesztes', nem tudom azt a dátumot, amit az előbb mondtál. :)

2016. szept. 14. 15:13
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja... Most nézem, hogy a fő kérdésem a nyertesekhez szól, és Te ezért is válaszoltál. Gondolom én. :D Fáradt vagyok, látom.

Akkor csak annyit kérdeznék, hogy tudnánk a későbbiekben beszélni a doboz tartalmáról privátban? :)) Utána nem zargatnálak, ígérem.

2016. szept. 14. 15:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze, majd szólok, ha átvettem.
2016. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, kedves vagy. :)

Ha lehet, akkor kérlek privátot dobj, előbb észre fogom venni.

Szép napot!

2016. szept. 14. 16:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Ahj...sikeresen lemaradtam róla megint.Már egy éve próbálkozom.:(
2016. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Jobb lett volna nekem is lemaradnom, mert úgysem nyerek sehogy.:D

2016. szept. 14. 21:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszer Viszkok Fruzsi asszem mondta hogy van olyan hogy valaki nem megy érte és azét meg lehet venni.Természetesen nem reménykedem benne hogy valaki nem megy érte mert netán baleset is érheti de azért jó lenne ha valaki elfelejtene érte menni.:)
2016. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Vagy néhányan úgy csinálják, mint én tenném, ha nyernék. Megtudakolnám, hogy mi van benne, és ha nem nekem való, akkor nem megyek el átvenni. :)

De igen, szoktak maradni csomagok, beszéltem a Dm-esekkel, mondták, hogy kevesebb, mint 3 hét múlva írjak nekik, és odaadják azt a listát, ahol fel van sorolva, hogy melyik boltba helyezték el az árva boxokat. Ha kell majd Neked is, akkor szólj, és gondolok rád pár hét múlva, elküldöm. :D

2016. szept. 14. 21:41
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Oké, nagyon hálás lennék.:)
2016. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!