Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/Fiuk nálatok mennyire...

Lányok/Fiuk nálatok mennyire jelent hátrányt ha a fogak nem ápoltak?

Figyelt kérdés
Pl. lukas,sárgák,blabla..
2010. ápr. 22. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:

ha genetikailag kevésbé szépek, kicsit sárgák akkor az nem számít:)

na meg ha romlékony és nem tehet róla...akkor sem:)

ha viszont nem mossa valaki a fogát, az már azért hátrány lehet:)

2010. ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mióta megszenvedtem a fogszabályzóval sokkal kritikusabb vagyok mások fogaira:P szerintem alapvető rendbe hozatni őket. nagyon el tud venni a kisugárzásból ha rossz...
2010. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha lyukas olyan helyen ami látszik az gáz. valamint ha rohad, azis gáz. ha feltűnően baromi sárga mint a napocska azis. de kb ennyi. nemkell a hollywoodi mosoly
2010. ápr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen,ne legyen lyukas, túl kusza, de sárga sem. van fogfehérítés. azért szépen rendbe lehet hozni, hogy közelítsen a hollywood-i mosolyhoz.
2010. ápr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Marhára gáz, és visszataszító.

És nem arról van szó, hogy hófehérnek kell lenniük, mert az egészséges, szép fog nem fehér.


Ne legyen lyukas, szuvas, és fogköves se (ezek büdösek), foghíjas, és lehetőség szerint rendezetten álljanak - azért normális sorba lehet rendezni őket fogszabályzóval, nem? Persze, ha valakinek annyira menthetetlenül furán nőnek a fogai, az nem baj, de az alapvető higiéniát be lehet tartani.

2010. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minek olyan fogak mint a hollywood-i sztároknak? az teljesen természet ellenes. a túl fehér fog is nagyon ocsmány szerintem :D a fognak van egy természetes sárgás színe, és a fogszabályzó olyan mintha raknál a gerincedre egy merevítőt holott nem is ferdült csupán így születtél(és mindenki más is). nem értem ez miért lett szépségideál amit a filmekbe látunk, tényleg a média határoz meg midnent XD
2010. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!