Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » KÉPPEL! Fotók alapján első...

KÉPPEL! Fotók alapján első benyomás, tetszek vagy nem? N/20

Figyelt kérdés

Szóval ezen képek alapján látszanak az alakom előnyös és előnytelen jellemzői, meg talán lehet egyfajta benyomásotok a személyemről is, ez a benyomás persze lehet téves, hisz ezek csak képek.

[link]

[link]

[link]

[link]

Ismerkedési célú priváttal ne fárasszátok magatokat... Ha valaki csak ismerkedési célból mondaná hogy tetszek neki, inkább hallgasson vagy be is szólhat ha akar.


2016. szept. 16. 00:21
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Nem rossz, jó a hajad.
2016. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de tini alak. Neked kb 10-15 év múlva lesz szép nőies alakod . Még kikell kerekednek és akkor jó lesz. De mégegyszer , mint kislány alkat ez is jó.
2016. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
mégis hogy a fenébe mondjuk benyomást az arcod nélkül??! szerintem az 'első benyomáshoz' kb 90%-ban kell az arc is. így csak annyit tudunk mondani, hogy csinos öltözködő, vékony fiatal lány vagy, ennyi. ilyenből van 1000000000.
2016. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Az öltözékembe kár belekötni, nem úgy járok az utcán, a fotózáshoz ezt vettem fel, nekem és sokaknak tetszik.

Amúgy nagyon sok lesújtó vélemény volt, ami meglep, mert amikor női alkatokról tettem fel képet, a vékony alakok többeknek tetszettek, mint a ducibb alakok.

Amikor portrét tettem fel és törölték, szintén jó vélemények voltak, pedig látszott azon is hogy nagyon vékony vagyok. Egyszer az olvasószemüvegemben tettem fel képet, szintén pozitív visszajelzéseket kaptam.

Most meg zömmel negatív. Élőben nem kapok ennyi negatív visszajelzést, sőt. Éppen ellenkezőleg.

Talán azért húztatok le, mert egyfelől nincs itt az arcom hogy pozitív irányba húzza az értékeléseket, vagy sokan meg a ruha miatt ítélnek negatívan. Az is benne lehet a pakliban, hogy esetleg unszimpatikus vagyok nektek amit a kérdésem alá írtam.

2016. szept. 16. 10:23
 35/43 anonim ***** válasza:
80%
De minek mutogatod itt magadat másoknak? Miért érdekelnek az itteni vélemények, ha amúgyis kapsz pozitív visszajelzéseket a valóéletben? Nem elég?
2016. szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Kerdezo semmi gond nincs veled a negativ amit kapsz az azert van mert van parod igy az itteni nyalcsorgatoknak nincs eselye nalad :)


Amugy meg en azt nem ertem ha nem az elso kerdesed es mindenhol csak pozitivat kapsz es meg parod is van azt akkor nem ertem mi a fenenek kerdezed meg megint

2016. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talán azért húztak le téged, mert egyszerűen nem vagy az esetük, nem jössz be nekik? Vagy ez így eszedbe sem jutott? Ha meg sok férfitől kaptál eddig pozitív visszajelzést akkor miért rakosgatod ki magadat ide? Nem elég a barátod dicsérete? A negatív kritikát is meg kell tanulnod kezelni, hiszen te magad kérted őket:D
2016. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"Élőben nem kapok ennyi negatív visszajelzést, sőt. "

Akkor maradj ott. Ezek értelmezhetelen képek, csak egyetlen tény derül ki, hogy vékony vagy, semmi egyébre nem lehet következtetni. És még a személyedre vonatkozó benyomásokra is kíváncsi lennél... (az nyilván született néhány :))

2016. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Látom kísérletező típus vagy :) Próbáld ki, hogy miniruhában teszel fel néhány képet és nézd meg azokra a reakciókat, szerintem pozitívabbak lesznek. (Korábbi hozzászólásomban már jeleztem, hogy szép a hajad.) De az összhatás is rendben van szerintem.
2016. szept. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
A vékony lányoknál nagyban befolyásol a szép arc, ezért így nehéz megítélni. De egyébként jó az alakod :)
2016. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!