Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire számít az első benyomás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az első benyomás?

Figyelt kérdés

Mennyire tartjátok magatokat előítéletesnek?


Nekem személy szerint vagy egy ilyen vészvillogó a fejemben amivel kiszúrom az embereket akik nem megbízhatóak. Eddig még sohasem hagyott cserben. Ha bekerülök egy társaságba már az elején el tudom dönteni hogy ki az akikkel nagyon jóban leszek, kikkel leszek ismerősi viszonyban és ki az akivel soha többé nem beszélek. Ti hogy vagytok vele? Volt már olyan hogy valakivel az első benyomás ellenére pozitívan csalódtatok? Vagy akiben nagyon megbíztatok és elárult?


Velem még egyik sem fordult elő. Úgy fest jó emberismerő vagyok.


2015. szept. 4. 13:38
 1/3 davidlover98 válasza:
Fura :D az első benyomás és szexualitás kategória :D azért érzed ugye? :D
2015. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy nem megbízható, ha egyszer soha többet nem beszélsz vele?:D

Ez inkább szimpátia kérdése, nem emberismereté.

Egyébként meg az első benyomás kulcsfontosságú, ezt több kutatás is bizonyította. Evolúciós ragadvány, hogy ennyire "felszínesek" vagyunk.

2015. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

semennyire

simán lehet oda vissza tévedni

akit elsőre nem látsz szimpatikusnak arról kiderültet h még a barátaidnál is barátibb ember

vagy egy számodra szimpi emberről h egy kígyó


szal mindegyikkel beszélgess el

2015. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!