Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » KÉPPEL! Fotók alapján első...

KÉPPEL! Fotók alapján első benyomás, tetszek vagy nem? N/20

Figyelt kérdés

Szóval ezen képek alapján látszanak az alakom előnyös és előnytelen jellemzői, meg talán lehet egyfajta benyomásotok a személyemről is, ez a benyomás persze lehet téves, hisz ezek csak képek.

[link]

[link]

[link]

[link]

Ismerkedési célú priváttal ne fárasszátok magatokat... Ha valaki csak ismerkedési célból mondaná hogy tetszek neki, inkább hallgasson vagy be is szólhat ha akar.


2016. szept. 16. 00:21
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Most mindenki szégyelje magát, hogy nem esett hasra. De 1szerű, egész alakos meztelen kép. Rajta van minden és a ruhába sem lehet belekötni. Aki válaszolt küld el neki a linket a képről.
2016. szept. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Ebből a kérdésből is látszik milyen a nők elképzelése a palikról..... Elmondom te liba. Most nem az alfa hímekről beszélek. Szóval 1 normális hapsinak nem elég 1 test. Pont, hogy az arc a lényeg (nem az az arc amivel te idejöttél) a kisugárzás. És tudom, neked ez most fura lesz, de a kisugárzás. Lehetsz te bomba nő, ha akkora gyökér vagy, hogy senki nem tud elviselni..... Mondjuk a válaszaidból, meg eleve a kérdésből is ez jön le. Szóval én használnám a testes, de nem kellenél. Ha majd így jársz, azért gondolkodj el, azon amit írtam.
2016. szept. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Fos vagy. Kellenél a halálnak!
2016. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!