Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb szemhéjtus?...

Melyik a legjobb szemhéjtus? Csajok! Ti mit használtok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy szemhéjtust,mert azzal lehet igazán szép cica szemeket csinálni:)Eddig csak szemcerkával húztam ki a szeme,alul-fülöl,ez is szép,de kicsit erősebbet szeretnék.Most Essence szemceruzám van,ugyanilyen márkájú szemhéjtusokról mik a vélemények?Ti milyen márkájut használtok?

Nem szeretnék sokat költeni rá,max,1 500 Ft.

Előre is köszi a válaszokat:)


2010. ápr. 23. 16:16
 1/4 A kérdező kommentje:
*márkájú
2010. ápr. 23. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Essence-t használok én is. Van egy olyan szemhéjtusuk, ami úgy néz ki, mint egy szemcerka. Pontosabban: Essence szemkihúzó toll, és nagyon szeretem. De használom még tőlük a black mania folyékony szeméhjtust is :]


[link]


Olyan 700 Forint körül vannak.

2010. ápr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Artdeco van. Igaz az 2000 Ft körül van, de én egyszerűen imádom! Gyönyörűen tudsz vele dolgozni! Nagyon sokan megcsodálták már a cicaszemeim :). Én azt ajánlom, nem maszatolódik, nap végén is olyan minth amikor reggel megcsináltad. Nagyon sokáig eltart, pedig nem nagy kiszerelés. Minden nap azzal festem a szemem de már 2 éve megvan. :)
2010. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
missp*rty forever xD ...amugy nem tom ,hogy hogyan kell helyesen írni bocsi ...vagy az orifl*me -böl rendelek néha ..ott is jok vannak néha lila is szokott lenni...
2010. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!