Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel a mell nagy része...

Mivel a mell nagy része zsírpárnácskák, ha zsíros (nem mekis meg ilyen mocsok kaják) kajákat eszek akkor nőni fog?

Figyelt kérdés

Pl. vaj, tej, zsíros kenyér stb..

16/L



2016. szept. 21. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Mi az hogy mocsok kaják te eszetlen!!! A meki egyáltalán nem mocsok kaja Max te vagy a mocsok!!!
2016. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Hogyha jól elhízol, akkor valszeg a melled is nőni fog, de ez egy ilyen igazságtalan dolog, hogy a zsír az mindenhova megy, nemcsak a melledre. Viszont fordítva nekem működött, pár hónapig semmilyen zsírt, olajat nem használtam és két méretet ment össze a mellem, új melltartókat kellett vennem, szörnyű volt.
2016. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
79%
1-es, már ne is haragudj, de a mekis kaja igenis mocsok. Az ételnek nem mondható mű cucc, amit ezek szerint van, aki mások szidásával is jelez, hogy szereti. Nem kell mást fikázni a véleménye miatt. Egyed, ha szerinted nem mocsok. Válljék egészségedre. De hogy valami értelmeset is írjak, szerintem nem fog nőni tőle. Én is ilyen gondokkal küzdök. 17/l
2016. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Ha hízol, akkor mindenhova hízol. Ha jó a genetikád, a többsége a melledre fog menni. Ha nem, akkor nem. Gondolom te is láttál már kövér nőket, akiknek még a kövérségük ellenére is kicsi a melle, illetve nagyon vékony lányokat, akiknek hatalmas melleik vannak...


Genetika.


Viszont alapvetően elmondható, hogy ha hízol, akkor valamilyen arányban a hasad / feneked / combod mellett a melled is nőni fog. Ha vékony vagy, akkor megéri hízni ezért - szerintem.

2016. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy rendszeresen sportolnék mellette.
2016. szept. 21. 18:52
 6/15 anonim válasza:
Az nem változtat semmit ezen. Persze ha jól csinálod izmosabb lehetsz a megfelelő sporttól (nem tánctól meg lvoaglástól vagy sakktól pld.), de a mellméreteden nem fog változtatni, csak az, ha hízol ( = zsír kerül a testedre). Ha pedig hízol, akkor nem tudod befolyásolni semmivel, hogy hova hízol. Csak reménykedhetsz, hogy a nagy része a melledre fog menni. Genetikától függ.
2016. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2016. szept. 21. 20:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen én vékony vagyok rengeteg zsíros cuccot eszem és a mellem egyre nagyobb 70 E most 70 B ről kezdtem
2016. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez mennyire válhat be, de nekem például a fogamzásgátlótól 75 B-ről 85B-re nőtt a mellem 2-3 hónap alatt, (mondjuk csak ezért nem szedném, nagyon fájt, feszült, jajj nagyon rossz volt :D) azóta fogytam 7 kilót, de a mellem ugyanakkora maradt.
2016. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, te vagy aki ellopta az anyukája fogamzásgátlóját mert azt hite nőhet tőle a melle?
2016. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!