Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ~10 hordás után betörik az...

Ha ~10 hordás után betörik az acélbetétes bakancsom, akkor már _egyáltalán_ nem fog törni és nem lesz kényelmetlen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az egy-másfél hónap folyamatos hordás lessz inkább mint 10 felvétel, de igen. Vedd fel, de csak kis időre ne bulizni. Ha feltöri, akkor 2-3 nap pihi, lábvíz stb. és akkor újra. Ragtapasz sokat segít. Lehet kapni Scholl gyártmányút, ami olyan mint egy vízhólyag. Felpuffad és kipárnázza, védi a sebes részt.

Ha egyszer 'megküzdötök egymással' többet már nem lesz gond, a nyári fesztiválszezont már biztosan nyugodtan végigtáncolod benne.

2010. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Kieg: Martens és Shellys esetén biztosan nem lessz para, a gagyibbakat nem tudom.
2010. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Amúgy Red Roosterem van.
2010. ápr. 24. 11:18
 4/5 anonim válasza:
Nekem is Red Roosterem van, karácsonyra kaptam, de már előbb megvettük és elkezdtem használni, mondván, mert be kell törni. De igazából nem is törte ki a lában egyáltalán, az elején sem, csak néhány helyen megkeményedett a bőr, de kicsit sem fájt. Mostanra mindennap használom, mert másban nem tudok meglenni, pedig már most rohadt meleg, télen meg rohadt hideg volt, de én imádom.
2010. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Attól is függ a kényelmesség,hogy mennyire passzol a lábadhoz.7éve hordok bakancsot télen-nyáron,ez alatt volt:

-egy keményített orrú bakancsom:passzolt,nagyon kényelmes volt,másfél év után kinyiffant a talpa.

-egy acélbetétes bakancsom(divatbakancs):kényelmetlen, 2,5év után kilyukadt a betét utáni bőrrész.

-magyar katonaim(surranó):2hónap alatt betört(engem)-úgy hajlott a bőre ,hogy nyomta az achilles inam,2hónap hordás után már minden egyes lépés kínszenvedés volt.

-bw német katonai:erősített orr-rész,boka körül szár párnázva.nyáron kicsit meleg,de nagyon kényelmes.Használtan vettem, 1,5 év használat után elcsenték fesztiválon.Mialatt nálam volt,a talpa alig kopott,pedig nem vagyok nyüzüge(80kg).

-divatbakancs ismerőstől,használtan:fél éve van nálam,talpa ez alatt jelentősen kopott(pedig biciklivel járok),kényelmetlen,főleg a bw után.

Nekem eddig a bw jött be ezt tudom ajálani.

2010. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!