Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem kényelmetlen...

Csak nekem kényelmetlen nagyon a platform cipő?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megkérdezni attól akinek van, hogy a cipőmmel vagy velem van a baj?Csak mert annyira kényelmetlen nekem az ilyen, hogy kb. begörcsöl a lábam benne, és alig várom hogy levehessem.Pedig most vettem egy nagyon szépet, és hordani szeretném.:

Ilyesmi:

( [link]


2011. szept. 20. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

tudom hogy fiatal vagyok még (16) de én mindig is ilyen cipőt szerettem volna,szerintem szépek nagyon,járni is tudok benne valamennyire és illik is hozzá de egyszerűen annyira fáj a lábam benne h nincs szívem kiadni érte a pénz ha tudom hogy úgysem tudnám hordani :/

16/L

2011. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenben fáj a lábam, ami 5 centinél magasabb sarkú, vagy talpú.

Szép cipő, de nem tudnám hordani.

Van egy ilyesmi cipőm, felöltöztem szépen, felvettem a cipőt, lementem benne a lépcsőn, és ennyi volt...

Visszamentem átöltözni, és más cipőt venni.

Azóta egyszer sem vettem fel, és nem is vettem több ilyet.

Nem bírom én sem.

Nagyon kényelmetlen.

2011. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kényelmetlen
2011. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem hordok ilyet, de sokat várakozok buszmegállóban és látom mindig hogy azok akik ilyenekben topognak, nem tudnak járni benne, nem egyenes a tartásuk, csúnya összességében és a legtöbb ember még mosolyog is rajtuk mert tényleg vicces nézni hogy szenvednek benne.

Szerintem ez nem éri meg... de ha ez tetszik akkor vannak platformok kisebb és szélesebb sarokkal is, azokban lehet járni és nem kényelmetlenek.

2011. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis csak neked :) Baromi kényelmetlen, de hát ez van. Nekem van egy Iron Fist Zombie Stomper Platformom is, életemben nem vettem még 14 ezerért cipőt, azt hittem, hogy ennyiért azért már egy kicsit kényelmesebb lesz, de hiába, az a legkényelmetlenebb cipőm az összes közül. De most mit csináljak vele, ha egyszer sokkalsokkal szebbek mint a kisebb sarkúak, kisebb talpúak, vastagabb sarkúak, stb. De túl gyakran nem tudom hordani, szinte lehetetlen :)
2011. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Rettenetesen nem bírja a lábam az ilyen cipőket. Rossz ránézzni az olyan emberekre az utcán akik ilyet hordanak. Inkább valami semlegesebb de kényelmes mint valami ami divatos meg feltünő és alig tudok menni benne.
2011. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak próbálgattam ilyeneket de nagyon furcsa,mintha valahogy az ujjaim fölött az a rész fejjebb lenne mint a talpam. Nem tudom jól elmondani de 2 perc után is rossz :D
2011. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem hordok ilyeneket, mert megőrülnék bennük! Ez a cipő 9 centire emeli a lábfejedtől a sarkadat és ezért görcsöl be.

Ha ennek a cipőnek 9 centis sarka lenne, akkor már csak 6 centi lenne a platformtól a különbség, azt még bírnád.


Én már ha ilyen lányokat meglátok megfájdul a lábam:D

2011. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor rakhatom a szekrénybe a szép kis cipőm..remek... vagy inkább a kukába?:(

2011. szept. 22. 16:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis :) néha vedd fel, különleges alkalmakkor, és a legfontosabb szabály: VIGYÉL MAGADDAL MÁSIK CIPŐT! (laposat) :)
2011. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!