Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki tükörbe sem mer nézni, annyira undorodik a külsejétől? Hogy dolgozod ezt fel lelkileg?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoztam fel, hanem változtattam magamon. Ma már tetszik, amit látok a tükörben. (Persze nem vagyok tökéletes, még mindig vannak részek a testemen, amiken szeretnék változtatni, de az összekép már tetszik.)
2016. szept. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Demjén már 50 éve megénekelte:

Kislány, ne higgy a tükörnek!

2016. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mondjuk ő is állandóan napszemüveget hord...
2016. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jozanul o se mer belenezni.
2016. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én már közeledek a 80-hoz ezért nem merek a tükörbe nézni.
2016. okt. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jikanv válasza:
elmegyek psychologushoz, mert ha nem tudsz sajat magaddal elni akkor szar eleted lessz.
2016. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jelen. És a válaszom: sehogy. Az emberek kerülnek, mert a lógó szemhéjamnak és a formátlan számnak köszönhetően egyáltalán nem nézek ki lánynak. Vannak nálam rondább lányok is, de akkor is utálom azt, ahogy kinézek. Borzasztóan barátságtalan arcom van, mindenki azt hiszi, hogy állandóan dühös vagyok, vagy valami, sőt, amint már páran már mondták nekem, leginkább egy ősemberre hasonlítok.A smink nem segít, hiszen, mint említettem, elég csúnya mongolredőm van. Eleinte egész jól éreztem magam a bőrömben, aztán rájöttem, hogy konkrétan az egész környezetem undorodik tőlem. Ez van.:")) Ezenkívül az alakommal sem vagyok megelégedve. Se mellem, se fenekem nincs, ráadásul borzasztó rövid lábaim vannak. A vállam fiúsan széles. Szinte az egész házban nincs tükör, mert legszívesebben hánynék minden alkalommal, amikor belenézek.
2016. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ennyire azert nem kellene elkeseredned, meg sokat valtozhat az alakod es az arcod is. Hany eves vagy?
2016. okt. 3. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!