Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Koronát kéne csináltatnom, de...

Koronát kéne csináltatnom, de 6 fog 156 ezer ft . Lelkileg nagyon rosszul vagyok, nemtudok teljes életet élni. A TB nem támogatja . Részletfizetést nem adnak, mert BAR listan vagyok . Kérem ha valaki bármit tud, irjon. Nincs pénzem rá! Van ötletetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Elülső fogaidról van szó? A helyi dokival nem tudod megbeszélni, hogy engedélyezze a részletfizetést? Baráttól nem tudsz kölcsönkérni? Esetleg valami olyasmit eladni, amire nincs nagy szükséged? (Pl. ékszer). Gyűjteni nem tudsz rá?
2011. jan. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, els fogakról van szó. Nem tudok senkitől sem kölcsönkérni, és ékszereim sincsenek . :( Nagyon el vagyok kenődve, mert emiatt nincs egy normális kapcsolatom , és munkát is nehezen kapok, pedig 25 éves vagyok .
2011. jan. 3. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
szia! hogy lehet hogy ilyen fiatalon tönkrement a fogad? bár fogorvosom mesélt egy talán 24 éves lányról akinek teljes fogpótlást kellett felülre csinálni mert annyira tropa lett és nem figyelt, pedig ez nem két hét alatt alakul ki.
2011. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nálunk családi dolog, mindenkinem tönkrementek a fogai . a nővéremnek is koronát kellett csináltatnia még évekkel ezelőtt, édesanyámnak is az van . De nem tudnak segíteni ők sem :(
2011. jan. 3. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mondom, próbálj olyan fogorvost keresni, aki részletre is megcsinálja.
2011. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
rokonok sem tudnak támogatni? akár úgy hogy többen keveset? ez azért elég komoly dolog.
2011. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Elég szegény család vagyunk, és senki nem tud támogatni, pedig már évek óta próbálok segítséget kérni tőlüük. De már nem bírom tovább . Mindenhol kiközösítenek, és már megszólalni sem merek társaságban sem. Próbálok olyan orvost keresni, aki részletre is megcsinálná, de eddig sehol sem jártam sikerrel .
2011. jan. 3. 14:05
 8/11 anonim ***** válasza:
A dokinak ha tudsz, adj valami zálogot! Óra, vagy kössetek szerződést, ha nem fizeted ki, övé lesz vmid. De akkor jól értem, egyáltalán nincsenek elöl fogaid? Bocsi, nem vagyok ilyenekben jártas.
2011. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De igen, vannak fogaim, csak az első kettő között nagy a rés, mert letörött, és a mellette levők meg alapból olyan alakkal nőttek ki, hogy borzalmas. hegyesre nőttek a szép kockaforma helyett .
2011. jan. 3. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérj a háziorvosodtól beutalót egy pszichiáterhez, ha ő úgy véli, hogy neked ez tényleg lelki bajokat okoz, akkot ír erről egy igazolást és akkor fizeti a TB.
2011. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!