Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Állitólag van valami uj...

Állitólag van valami uj kifejezés arra, hogy ha valaki kövér, legyen büszke rá, mutassa meg testhez álló ruhákban. Tegye ki, amilye van. Tényleg?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 20:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%

#2 Részben egyet értek...

Persze soha nem nézem le akik mondjuk betegség miatt kövérek vagy genetika vagy tényleg sportolnak,törődnek a testükkel.Ismerel olyat is aki viszont állandóan 2 zacskó csipszet töm magába Coca Cola,Csoki,semmi sport és ő néz le másokat(mert mondjuk az átlagnál gazdagabb vagy csak alapból...).Viszont mindkét "fajtának" tudni kéne mi áll jól, volt is egy YouTube-os lány talán Magyar Barbara de nem biztos hogy ez a neve és ő is beszélt erről hogy ő hogy öltözködik és el tudja fogadni hogy nem teszi ki a hasát egy crop topban,hanem tudja mi az amit egy olyan testalkatú lány hordhat.:)

2016. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Fat acceptance movement
2016. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
23.03-as köszi. Ezt a kifejezést hallottam egy rádió riportban. Többször is elhangzott, és arról szólt, hogy nem feltétlenül kell változtatnod magadon, hanem pozitiv hozzáállással el kell fogadni magad, és büszkének lenni rá.
2016. okt. 1. 16:32
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
Érdekes, hogy a kövér nők 99 százaléka állítja, hogy ő alig eszik és még rendszeresen keményeen edz is.. aha, akkor mitől van tízcentis hájréteg mindenütt?
2016. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Előző:

Nem tudom, más mit állít, én csak magamat tudom, napi 1900-2000 kcal, mivel kizárólagosan szoptatok, nemigen tudok még ez alá menni, mert felfordulok. Jelenleg sportolni sem tudok eljárni, ezt aláírom, mivel 5 hetes a babám, és a fent említett okból másra nem tudom hagyni.

Szeretnék lefogyni, de sajna stagnál a 71 kg (165 cm vagyok.) Nekem is jobb volt 57 kilóval, de ez jelenleg elérhetetlennek tűnik. Pedig azért 2000 kcal sztem nem a mértéktelen zabalás kategória, de a mérleg nem mozdul :(

2016. okt. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#2: " Kövér bárki tud lenni , csak zabálni megállás nélkül, mi abban a nehéz"


Hát ez azért sajnos nem ilyen egyszerű, bár az lenne. Én bármennyit eszek, nem tudok 60 kg fölé menni. Van akinek nem működik a raktározó-üzemmód a szervezetében.


+ azzal egyetértek, hogy ha valaki csak azért kövér, mert lusta disznó, akkor arra nincs miért büszkének lenni.

2016. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

De akkor az mire büszke, aki nem tesz semmit azért, hogy sovány maradjon?


Mert nekem volt olyan barátnőm, aki modellkedett, és mellette tömte a pacalt, körömpörit, csipszet, és egy dekát nem hízott. Ugyanezzel az étrenddel meg volt nagyon elhízott barátnőm is, akit kiröhögtek.


Mindkettőnek lehet rossz a vérképe, és egyikük sem bírta ki, hogy ne zabáljon. De annak, akinek a "bizonyíték" ott van a hasán, annak beszólnak. Ezért tartom baromságnak, hogy meg van határozva, ki lehet büszke magára.

2016. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ez az elv gusztustalan. Akinek feleslege van, az ízlésesen takarja el, aki vékony, annak nem kell emiatt aggódni. Van egy csomó osztálytársam, a 60-70 kilós gusztustalan hájas testület ilyen tapadós ruhákba préselik. Pfuj. Én 40 kg vagyok, így nem kell ilyenekre figyelnem, de ha bálna lennék, én is meggondolnám kétszer a dolgokat.
2016. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
en mindig is kotozott sonkanak hivtan az ilyeneket. azert annyira ne legyen buszke magara egy kover ember, h kipakolja ami van. most nem a +5-10 kilosakra gondolok, hane. az igazi hajas dagadekokra.
2016. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Néhány válasz nagyon undorító itt. Ha egy természetesen vékony, 40-50 kilós lány azt mondja, hogy bármennyit eszik nem tud hízni, akkor mindenki sajnálja, vígasztalja. Ha egy kövér lány mondja azt, hogy akkor sem tud fogyni, ha gyakorlatilag éhezik, az meg egy lusta disznó. A kövér lányoknak is ugyanúgy joguk van ahhoz, hogy olyan ruhákat hordjanak, amilyeneket ők akarnak. Ha ez éppen előnytelen és a mi szemünkben csúnya, ez akkor is az ő dolga.
2017. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!