Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni a tragus...

Mit lehet tudni a tragus Piercingről?

Figyelt kérdés
Sziasztok.eleg regota szeretnek uj fulbevalot.mar van 2 alul egymas mellet es a masik oldalon a fulembe is 2,az egyik fent a porcban a masik alul.mostanaban elkezdett erdekelni a tragus piercing.megtudnatok irni esetleg hogy mennyire faj,utoketelese bonyodalmasabb es esetleg mint mondjuk ami a porcban van es hogy nem e akad bele a hajatok?tudtatok rajta nagyjabol aludni?es mennyi ideig tartott mire begyogyult?nehez kicserelni?nagyon koszonom a valszokat.szep napot mindenkinek☺🙂

2016. szept. 30. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én nemrég csináltattam. Egyáltalán nem fájt, persze nem mindegy, ki teszi be. Nem kellett kezelni se, néhányszor le lett csak fertőtlenítve. A hajam én igyekeztem elcsatolni. 2-3 nap múlva már aludtam rajta cserélni ugye egy ideig nem szabad, és én nem cseréltem még, ehhez nem tudok hozzászólni. Ha van még kérdésed, írj.

Amúgy talán nekem azért volt ilyen problémamentes, mert egy nagyon jó szalonba járok, és ez a negyedik piercingem..

2016. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.te hol csinaltattad?es majd tudni fogod magadnak cserelni?mert olyan hulye helyen van es en felek hogy mondjuk a golyo vagy ami a piercingnek a vegen van beleesik majd a fulembe😂lehet hulyeseg de ahhor azt nem tudom majd a fulkagylombol kivenni.ezt csak a piercinges tudja cserelni vagy te is?🙂
2016. okt. 3. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!