Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gondolkozom rajta hogy youtube...

Gondolkozom rajta hogy youtube-ra teszek fel sminkvideókat. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Mert szerintem egész jól sminkelek. Meg ilyen tippeket is mondanék meg hasonlók. Szerintetek érdemes? És ha igen magyarul vagy angolul? Mert jól tudok angolul, de azért néhány hibát lehet h ejtenék, viszont akkor ugye többen látnák. De magyarországon viszont még nem volt erre példa szerintem.. Vagy ha igen akkor küldenétek linket?(ilyen magán jellegűre gondolok, szóval nem h profi sminkes kisminkel valakit)
2010. ápr. 25. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó! Magyarul tedd mivel magyar szerintem nincs is csak angol! Én tuti megnézném őket! Szólj ha fent lesznek!!
2010. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkoztam ilyenen de én ugye magyarul :) én sminkelnék bemutatnám a ruháim tippeket adnék mert sokat foglalkozok a szépséggel stb :) szólj ha megcsinálod mert én tuti megnézem és lehet meg is csinálom majd én is :)
2010. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék neki ha feltennél ilyen videókat! :) De tényleg. Youtube-on csak angol sminkes videókat találtam eddig és így nem nagyon értem, hogy mit mondanak és ugye látni nem elég...
2010. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
hallod, pont ma akartam kiírni egy ilyen kérdést :D csak én nem sminkelnék, hanem sminkcuccokat ismertetnék, úgymond :) mert elég sok olyan márka van, amiről nem tudni sokat, és magyar vidikből tényleg hiány van :) szóval, csak támogatni tudom az ötletet :)
2010. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Rakj fel videókat nyugodtan én azt ajánlanám hogy ha nagy nézettségre vágysz akkor próbáld meg mindkét nyelven elkészíteni a videókat. Persze így macerásabb de valamit valamiért.
2010. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

jujjj ha fent lesznek szólj légyszi!

és szerintem is magyarul csináld angolból már nagyon sok van viszont magyarból még egyet se láttam

hajrááá és írj ha feltetted:$:)

2010. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

léci csináld

és magyarul

magyarul nincs, és így is nagy nézettségre tehetsz szert

egyszer-egyszer meg angolul is csinálsz :)

international sminket csinálsz és olyan nyelven vagyis angolul bemutatod

halljátok lányok csináljátok:D:D

2010. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék ilyen videóknak:) Tényleg csak angol van fent szinte, nem értem sokszor rendesen. Vagy csinálhatod úgy is, hogy magyarul beszélsz és angol felirattal. Így sok külföldi is megnézné, ha a címbe beírod hogy angol felirat is van:D
2010. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is magyarul csinald, angol felirattal (vagy forditva, mindegy)
2010. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

én is nagyon örülnék neki!

Szoktam magam sminkelni, és nézek is sminkes videókat youtubon, de sajna mind angol, így nem értem. :S

2010. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!