Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam egyáltalán egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam egyáltalán egy olyan lánynak, hogy szeretem, akinél szinte semmi esélyem nincs?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve ismerek egy lányt, akibe szinte egyből beleszerettem. Ő viszont semmilyen módon nem mutatja, hogy esetleg bármit is viszontérezne ebből, pedig látjuk egymást minden nap, ha bármit is akart volna tőlem, ezt már régen kimutatta volna. Szerintetek egyáltalán bevalljam neki az érzelmeimet, vagy úgy sincs semmi esély és csak saját magamat hozom nagyon kínos helyzetbe ezzel?
2013. márc. 14. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, mondd el. De ez lehet önbeteljesítő jóslat is, lehet pont azért hajt el, mert így érzed.
2013. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz örökre azzal élni,hogy "mi lett volna ha",akkor igen.
2013. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Esélyes, hogy rád vár. Egy próbát megér, csak nyerhetsz. sok sikert
2013. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, veszíteni valód nincs. Lehet amúgy arra vár, hogy lépj felé! Csak addig nem mutatja ki.:D Ki tudja..
2013. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fospuska ***** válasza:

ehh... mi vesztenivalód van...? de nem rohannám le azzal,hogy szerelmes vagyok belé. ha nem teljesen közömbös irántad,akkor még jól is jöhetsz ki belőle,de ha ajtóstól trappolsz a házba,csak elijeszted vele.

ha jól sejtem,egyelőre nem is beszéltek (látjuk egymást minden nap). itt kellene kezdeni szépen óvatosan,aztán majd meglátod,hogy fogadja.

2013. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ő viszont semmilyen módon nem mutatja, hogy esetleg bármit is viszontérezne ebből, pedig látjuk egymást minden nap, ha bármit is akart volna tőlem, ezt már régen kimutatta volna."


Teljesen egyértelmű, hogy csak magadat fogod leégetni előtte, ha tetszenél neki, biztos nem titkolná. Mindketten rosszul fogjátok érezni magatokat utána, ráadásul neki még az egója is meg fog nőni, te meg megalázva érzed magad. Párkapcsolatokban mindig a nő választ.

2013. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki,lehet csak fél kimutatni az érzéseit de ha elmondanád neki sokkal bátorabb lenne
2013. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!