Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek még szebb?

Hogyan legyek még szebb?

Figyelt kérdés
Hát igazábol eleg sokat szepultem mar de meg szeretnék szepulni regen az is baj volt ogy tul zarkozot voltam de mara mindenki azt mondja h pozitiv ki sugarzasom van kozvetlen vagyok ami jot jelent mert apollono leszek es regen depis voltam mindig szomoru mit tegyek hogy meg szebb legyek hogyan legyek boldog ez lehet hulye kerdes de naxdd haj smink otletek varom nagyon koszonom elore is udv Marianna
2016. okt. 11. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod, írj rám priviben, nagyon szívesen segítek. 😉 14/L (ne tévesszen meg a korom, tényleg nagyon benne vagyok az ilyenekben)
2016. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség amit írtál. Valóban, a legjobb gyógyszer rá a boldogság. Aki boldog, az sugárzik és megszépíti.

Boldog lenni úgy tudsz, hogy minden nap mikor felkelsz, nem arra gondolsz, hogy "Jaj de sz*r lesz ez a mai nap is." hanem pozitívan, pl. "Biztos történik velem valami jó" stb. stb.

Ha ápolónő szeretnél lenni, akkor gondolj arra hogy azért kelsz fel minden nap, hogy valóra váltsd az álmodat, és mindenhez pozitívan állj hozzá.

Egyébként maga a szépség genetikán alapszik, változtatni nem tudsz a kinézeteden, sminkkel meg szerintem egyáltalán nincs értelme. Persze lehet minimálisan, de szerintem ha a lélek szép, az megszépíti a külsőt is. :)

Remélem tudtam segíteni!

2016. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ertem..
2016. okt. 12. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!