Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek a Douglasben szoktak...

Nektek a Douglasben szoktak adni pl. Chanel tasakot, ha Chanel sminktermékeket vásároltok?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy pl. a Dior, Chanel... sminktermékeket, amit a Douglasban vesz valaki, sajátmárkás táskába szokták belerakni, nem sima Douglasesbe...(parfümöket nyílván nem). Csak kíváncsi vagyok nektek adtak -e már olyan táskát, mert nekem nem, pedig múltkor is 40ezerért vásároltam..

2016. okt. 12. 15:56
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
45%
Elvátható, igen. Nem tudom a Douglasben hogy működik, én nem veszek ennyire márkás sminkcuccokat, de a múltkor a napszemüvegemmel vertem ki a hisztit hasonló miatt. Vettem egy D&G szemüveget, és Gucci szatyorba akarták adni, mert nem találtak Dolce szatyrot. Tudom, hogy baromi lényegtelen dolog, de ha már költök 50ezret egy szemüvegre, akkor csomagolják be rendesen és adják meg a módját, attól (is) luxus a luxusmárka, hogy szépen be van csomagolva nem egy gagyi nejlonszatyorba rakják (vagy az én esetembe egy tök másik márka szatyrába) . Ez azért elég gáz. Szóval szerintem ez sminknél is abszolút elvárható.
2016. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Ha az irigység fájna, ordítanál. Én nem írtam semmilyen "kiverem a hisztit" féle dolgot úgy gondolom. Igen, van rá ennyi pénzem, mert dolgozom és gyűjtök rá. Tudod, az embernek nem csak az ölébe hullik a pénz ahogyan valószínűleg te várod, hanem megdolgozik érte. ;) Talán, ha nem lettem volna jó tanuló, nem mentem volna egyetemre és szereztem volna diplomát és nyelvvizsgákat, akkor nem lenne ennyi pénzem sminktermékekre, de így van, és nem tűröm el, hogy az irigy emberek, mint te, keserűségükben ilyen kommentekkel illessék azt, aki megdolgozott azért ami van neki. Más 40 ezer ft-ot alkholora/bulira költ el, kíváncsi vagyok, te mondjuk mire...:) És nem rinyálok egy zacskó miatt, csak kíváncsiságból feltettem ezt a kérdést, de ilyen butuska emberek, mint te, persze, hogy a semmire is beszólnak. ;) Tudod, ami jár az jár. Ha te rendelsz az étteremben egy csirkés levest, és kihagyják belőle a csirkét, kíváncsi vagyok, te mit szólnál hozzá. Ha már az ember ennyi pénzt ott hagy valahol, akkor elvárja, hogy normálisan bánjanak vele, és minden akár a sminkekhez járó "tartozékot" (jelen esetben a márka saját tasakját) megkapja. Ez egy kérdezős oldal, ahol az ember azért tesz fel kérdéseket, hogy választ kapjon rájuk, nem azért, hogy ismeretlenül ócsárolják más emberek. Én megértelek, féltékeny vagy, vagy unatkozol, ennyi a bajod. Csak tudod, ha ismernél, tudnád, hogy pont én vagyok az, aki nem beképzelt, nem vág fel a pénzére, alázatos és MINDIG segít másokon..de tudod, mikor valaki ilyet ír ismeretlenül drágám, akkor szépen el kell neki magyarázzam, hogy mi is a szitu, bár gondolom, te erre vagy nem fogsz reagálni, vagy visszavágsz egy az elsődhöz hasonlóan értelmes kommenttel. ;) Szép napot! ;)
2016. okt. 13. 09:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem még soha sem adták chanel szatyorba..se parfümöt, se sminkterméket. Én hagytam már ott többet is egyszerre, hidd el, szerintem tök mindegy mennyit hagysz ott, nem adják chanel szatyorban. Szerintem csak saját márkaboltjában kapható úgy:)
2016. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Te kerdezo igazi idiota vagy :D szerencsetlen elso valaszolo magarol irta hogy kiverte a hisztit ...nem rolad. Te meg leosztod itt a semmire.

Fuh. Aludd ki magad :)

2016. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Mit szóltad le az első válaszolót ennyire. Idióta😂😂
2016. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem az első kommentre válaszolt, korábban volt egy másik is, csak gondolom a moderátorok kitörölték.
2016. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

tökmindegy, mire válaszolt, nem szólt be a kérdezőnek, és arról írt, hogy ő is költ sok pénzt valamire, és hasonló helyzetben mit vár el.


kérdező, nem kell dzsúdózni a semmin. nem mondta senki, hogy ingyenélő vagy. és nem te vagy az egyetlen, aki egyetemet végzett.

2016. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Látom nem érted. Korábban volt egy másik, lekezelő hangvételű hozzászólás is, az volt az első, és a kérdező arra válaszolt.
2016. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezen nincs mit érteni. szövegkörnyezettől függetlenül normális a komment. ahogy már írtam is. vagy lehet, hogy nem értetted?
2016. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
áhh, leesett. a kérdező válaszolt másnak, nem sunshine. ok. így tényleg más.
2016. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!