Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elterveztem valamit a változás...

Elterveztem valamit a változással kapcsolatban, de nem ugy történik ahogy szeretném? (Bővebben a leirásban)

Figyelt kérdés

Szóval két éve kezdödött az egész amikor 12 éves voltam. Ráeszméltem,hogy igenis idelye lenne változtatni. Akkoriban,hát komolyan gondoltam,de mégsem annyira..

Szóval nagyon kicsidenyként változtattam elöszőr a stilusomon. Bár azt is fokozatosan,és mára már kialakult egy egyedi stilusom,amit nagyon szeretek,megvagyok vele elégedve. Most 14 éves vagyok.

Az arcommal. Őszintén. Nem voltam megelégedve. Most sem vagyok,de én nagyon probálkoztam sokáig természetesen szép lenni,de ez lehetetlen volt számomra.

Bár ahogy nőttem fokozatosan egyre szebb lettem. Mostmár sminkelek is. Szempillaspirál,szemöldökfestés,alapozó,puder,és nagyon ritkán tusvonal.

Most fogok menni jövöhéten a fodrászhoz is. A hajammal is kezdünk valamit. Vágatok belőle,és festetem meg egy másik szinre ami jobban illene hozzám.

A gubanc az hogy..

Akárhányszor változtattam valamin..

Utána még többre vágytam..

Még jobb akartam lenni,még több,és több.

Sose vagyok megelégedve,és belefáradok ebbe.

Mit kéne tennem,hogy elfogadjam magam?

Vagy hogy mások elfogadjanak?

Hogy igenis azt mondják egy csinos lánnyal vannak egy társaságban?

Annyira szeretnék szép lenni.



2016. okt. 12. 19:27
 1/1 Kata0403 válasza:
Ez szerintem egy általános dolog, hogy az ember mindig többet akar. Ne násoknak akarj megfeleni, hanem magadnak. Ahhoz, hogy magadat elfogadd - szerintem - az kell, hogy elégedett legyél magaddal és ne akarj mindenáron más lenni, mint ami vagy. Jó, persze egy kis hajvágás belefér (nem azt mondom, hogy mindig legyél ugyan olyan), de ne azon gondolkozz állandóan, hogy mi lehetne még jobb. Nézz bele a tükörbe és mondd azt, hogy igenis jó csaj vagy! ☺
2016. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!