Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrcsík a hason lányoknál?

Szőrcsík a hason lányoknál?

Figyelt kérdés
A nyáron,strandon elég sok lánynak láttam,hogy a hasán lévő szőrcsík,nincs leszedve. Szándákosan meghagyják,vagy miért?
2016. okt. 16. 07:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nekem is van.
2016. okt. 16. 07:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy szándékosan. Nekem is van(én is lány vagyok) de én még télen is leszedem mert csak egyszerűen zavar. Lehet én vagyok túl szépségmániás, nekem ez valahogy nagyon igénytelennek néz ki.
2016. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van, eddig mindig leszedtem, de inkább szőkítem már.
2016. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van, és anno nagyon zavart, hogy látszik, szóval elkezdtem leszedni. Ezt baromira megbántam, mert mára már inkább szőkítem, és mivel megerősödött anno a gyepálástól, most még szőkén is zavar, szóval, ha túl hosszúnak ítélem meg, akkor így is inkább leszedem, mert szégyenlem. Egyébként van, akit egyáltalán nem érdekel. És utólag én is jobban jártam volna, ha évekkel ezelőtt engem is hidegen hagyott volna.
2016. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!