Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyarok nagy része miért...

A magyarok nagy része miért készít ilyen igénytelen beauty videókat?

Figyelt kérdés
A többségük sminkelni sem tud rendesen elég csak megnézni külföldi videókat. Sokszor maguk a felvételek is rossz minőségüek. Valamint tényleg nem sznobságból mondom de amikor felraknak ilyet,hogy pl. Illatgyertyát,vattapamacsot,baleas tusfürdőt vesznek például elég nevetségesen jön ki. Pláne az igényes külföldiekkel összehasonlítva.
2016. okt. 16. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ő tipikusan ilyen:

[link]


Nagyokat lehet röhögni a videóin. Osztlytársam volt középiskolában, nagyon idegesítő, picsogós lány és egyáltalán nem szép. Az ilyen 11 évesek körében van rá kereslet és kap jó sok terméket tesztelésre, amit megtarthat.

2016. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl.?Azért van,aki tud sminkelni,meg jó minőségű videót csinál.Pl.Bebita Bonita,vagy Makeup by Kata,de ők mondjuk nem is mutatják be az utolsó WC papírtekercset is,amit vettek.
2016. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most nem akarok személyeskedésbe belemenni, de olyan vidiket néztem hogy pl. lepusztult szobában is voltak. OMG. Sárgás fogak amikkel szerintem gáz önszántából felrakni magát a netre.
2016. okt. 16. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elég kevés ilyen lányt nézek a magyarok közül, de akitől még a viszketés is rám jön az a Móni szépségvilága. Annyira igénytelen, hogy arra szavak nincsenek.
2016. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal, ők is nagyon gyengék, de én még idesorolnám Viszkok Fruzsit is. Tök igénytelenül sminkel, valakik még is nagyon futtatják. Nem egy olyan videót láttam ahol a szemöldöke tök igénytelenül volt megrajzolva, illetve a rúzs is le volt kopva a szájáról, de még lehetne sorolni.
2016. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem is az a baj hogy nem szépek, ott van pl Grav3yardgirl (USA), nem egy álomszép csaj de tud sminkelni és jók a videói, de sok magyar, köztük Móni szépségvilága kiérdemelne egy arconverést, olyan igazi "cöhh, én menő vagyok" hangsúllyal beszél, a kedvencem az volt mikor kirakott egy videót a rendelt ruháiről és megkapta hogy nem pontosan az ő alkatához illenek (ami igaz volt) egyből verte magát hogy fú ő nem kért ám kritikát meg be lehet fogni, most basszus, ha nem akarsz véleményt, MINEK RAKOD FEL INTERNETRE?

Jó mondjuk külföldön is vannak bénák csak annyi a jó hogy nem lesznek híresek mellettük de itt nagyon a hordó alját kaparjuk.

2016. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nincs olyan magyar szó h "beauty". szépség van. b.meg miért kell ilyen angol/amerikai talpnyalónak lenni hogy egy magyar mondatot nem bírsz leírni kib.szott angol szavak nélkül? de gondolom a bazinagy angol tudásod arra már nem lenne elég hogy az egész mondatot leírd angolul, mi?
2017. jan. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!